Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Messenger helyett email? Ilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messenger helyett email? Ilyen formában ismerkedni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn írt egy férfi. Azt mondta, hogy nem szeretne egyenlőre messengeren beszélni, nem akar ajtóstól a házba, ezért inkább emailezünk. Ilyet még nem tapasztaltam, ez most rosszat jelent?
2021. aug. 20. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Van valakije akit titkol elöled. Így nem bukik le otthon és előtted se
2021. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Vagy csak kicsit konzervatívabb... Ez is benne van a pakliban, hogy nem mindenki szereti követni a mainstreamet.
2021. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A tipikus válasz, amit az #1-es írt és részben egyetértek. Valóban sokan azért nem a facét használják, mert ott megláthatja valaki, akinek nem kéne.


Viszont sokaknál szimplán annyiról van szó, hogy nem akarnak egy kockázatos terhet venni a nyakukba. Nekem is volt ismerkedős időszakom régebben és egyből megadtam a facebookom. Ebből az lett, hogy a lányok egy rész mindenféle elég kínos meg gyerekes poszt alatt jelölgetett és ment a hiszti, ha online voltam és nem írtam egyből.

Na, bocs, de én ebből többet nem kérek. Erre ott van nekem a discord vagy az aktuális platform, amin épp ismerkedem. Aztán, ha az illetőt jobban megkedveltem, mehetünk facebookra.

2021. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy otthon trackelik , vagy tényleg konzervatív.


Jó hogy nem a postai levelezèst ajànlja fel.

2021. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Én sem használom a messengert, meg semmilyen közösségi oldalam sincs!

Nem szeretem őket. Valahogy az emailt biztonságosabbnak és privátabbnak tartom.

2021. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Remelem nem pont az rn barátom.

A messengerét meglathatom veletlen vagy random. Vagy mikor csipog ez az.. az e mail fiok meg nem jelez nem latszik..

2021. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mióta emailezünk azóta törölte a társkeresőn a profilját, ez is elég gyanús.
2021. aug. 20. 18:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is gyanus a párom.

Más platformon cseveg annyi biztos. Face(a profilja inaktiv most,) messenger az "steril".

2021. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben küldd el a keresztnevét.
2021. aug. 20. 19:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Nevet nem merek de amugy atlagos név.

35 feletti

2021. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!