Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy agresszív pasi mit tenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy agresszív pasi mit tenne, ha egy nő elleni erőszak után két, 190 cm magas, kigyúrt nő várá a háza előtt, hogy "elbeszélgessenek" kicsit vele?

Figyelt kérdés

Mondjuk ő:


[link]


És ő:


[link]


Nekik menne verekedni? Vagy csak a gyenge nőkkel szemben mernek emberkedni, és elfutnának?


2021. aug. 21. 01:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*várná
2021. aug. 21. 01:37
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Mik ezek a femcel fantáziák? :'D


Hát ha csak beszélgetni akkor semmit, de amúgy szerintem megverné őket.


És egy bunkó nő mit tenne, ha hirtelen két 190 centis, kigyúrt verőember állna a kapuban elbeszélgetni?

2021. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok. Mi oka lenne két verőembernek egy nővel? Az én kérdésem jogos, mert egy nőverő pasi reakciójáról szól.


Te amúgy hímsoviniszta vagy?

2021. aug. 21. 01:53
 4/11 A kérdező kommentje:
*dolga lenne
2021. aug. 21. 01:53
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

3: Például az oldalon anyázgató nőkkel lenne dolguk.


Igazad van, egy nő nem fizikálisan fog bántalmazni férfiakat, hanem lelkileg. Lásd pl Johnny Depp.


Amúgy meg azért írtam amit, mert teljesen abszurd a kérdés. Van legális útja is ennek, ahelyett, hogy felbérelnél embereket illegálisan, illegális tevékenység végzésére.

2021. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok felbérelni senkit, a kérdés csak elméleti.
2021. aug. 21. 01:59
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha csak elméleti síkon nézzük, akkor nem hiszem, hogy örülne neki. Aki erőszakos az általában csak a gyengébbel mer az lenni, lásd pl iskolai bullying is mindig a kisebb ellen megy.
2021. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
A fizikai bántalmazás lelkivel kezdődik.
2021. aug. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Hát ki tudja, ebben a cikkben az van hogy Oroszo-ban megtámadott egy hapsi egy fodrásznőt, de a nő fekete öves volt, jól helyben hagyta a hapsit, majd pár napig fogságban tartotta, (mármint a nő tartotta fogva a hapsit) és "eljátszadozott" vele szexuális értelemben..szóval, sose lehet tudni.

2021. aug. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akkor is állna még az elején egy ilyennek a f*a, de a kettő nő, amikor "bemutatót tart" a férfin, lehet, hogy soha többé nem állna neki. Diótörés lenne a vége tutira:).
2021. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!