Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért vált ki agresszivitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért vált ki agresszivitást néhány férfiból, ha egy nő mutogatja magát?

Figyelt kérdés

Nem az egy átlag, egészséges nő egyik lételeme, hogy tetszeni akar, szép akar lenni, megmutatja magát?

Szerintem ettől nő egy nő.

Ha az utcán megy az ember, szinte kivétel nélkül minden nőre elmondható az, hogy nagyon odafigyel magára, a külsejére.



2019. nov. 19. 03:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Amiért kb a múltba agyon vertek volna egy ilyen viselkedésért. Nem attól lesz nő egy nő, mert mutogatja magát. Továbbá ezért van több erőszakoló is a világban, mert szexuálisan beindítja az embert. És aki alapból beteg, az hamarabb támad ha olyan típus.

Nekem nem kellene olyan nő, aki szándékosan mutogatja magát, hogy más pasik meg nézzék őt. Hányok az ilyen emberektől.

2019. nov. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

> Ha az utcán megy az ember, szinte kivétel nélkül minden nőre elmondható az, hogy nagyon odafigyel magára, a külsejére.

Ő... Nem.

2019. nov. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem, a nő nem attól lesz nő, h mutogatja magát.


És az erőszak nem az áldozat hibája.

2019. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor van gond,ha nem csak feltűnően öltözködik valaki pl kirakja a melleit,felhúzza a szoknyát nyakig,hanem ha direkt felhivja a figyelmét magára avval hogy flörtöl másokkal,mosolyog mindenkire!
2019. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Én még nem találkoztam olyannal, hogy egy egészséges lelkivilágú férfiból ez agresszivitást váltott volna ki. Egyszerűen csak nem kellenek kapcsolatra az ilyen nők, mert ribizlik.
2019. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha ettől nő egy nő, akkor te megmaradtàl egy lepke agyi szintjén.
2019. nov. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Aggresszivitást? Inkább gúnyt és lenézést. Az ilyen nők szoktak a füttyögés beszólások miatt sírni, pedig aki örömlánynak áll ne csodálkozzon ha...


Mellesleg kisebbségi komplexust jelez, hogy kívülről várja az ego tuningot.

2019. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsó, én arról nem tehetek, hogy te meg egy aszexuál transzgender hermafrodita szintjén rekedtél meg....
2019. nov. 19. 08:37
 9/16 A kérdező kommentje:
#6, pontosabban.
2019. nov. 19. 08:37
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Hagyd kèrdező ez az oldal tele incel kisfiúval.

Pont ezért vált ki belőlük,mert nekik TonnaDonna juthat mivel nincsenek olyan szinten,hogy nőies nőt kapjanak meg.

Itt tart a magyar átlag sajnos.

2019. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!