Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik házasok vagy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasok vagy párkapcsolatban élnek milyen okból nem együtt mennek nyaralni, kikapcsolódni, szórakozni, kirándulni?

Figyelt kérdés
Itt nem arról van szó, hogy egyiküket pl. nem engedik az adott időpontban szabadságra.
2021. aug. 21. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A nagyobb gyerekkel már lehet menni és vele már megyek. Addig az asszony otthon vigyáz a picire.
2021. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És jól működik a kapcsolat.
2021. aug. 21. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy a kutyát, cicát nem tudják kire hagyni. Nálunk pl. ez az egyik ok. De a kapcsolatunk se működik jól, csak azt kívülállók nem feltétlen látják rajtunk.
2021. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pl egyik városnézős, a másik tengerpartos. Én általában szoktam alkalmazkodni, de meg tudom érteni, hogy valakinek a töke tele van pl a mászkálással és tényleg pihenni megy egy útra (én is), ezért inkább a maga útját járja.
2021. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem akarok menni nyaralni, mert szerintem felesleges kiadás és az, hogy lejárom a lábamat nem kikapcsolódás. Párom meg akar. Hátráltatni nem fogom, menjen.
2021. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én például félig német vagyok, a férjem ausztrál. Több, mint 20 éve vagyunk együtt, de mivel a szabadságok végesek, sokszor nem tudunk együtt utazni, főleg, ha mindenki szeretne a családjával is találkozni. Utazunk együtt is, külön is.


A programoknál meg például a férjemet nem rángatom el olyan nyelvű színházi előadásokra, amikből egy szót sem ért, én meg nem nézek krikett- vagy rugbymeccseket, mert nem köt le, és nem tudom átélni a vele járó izgalmakat.

2021. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi mindenhová együtt megyünk, leszámítva évi 3-4 napot, amikor én a baratnoimmel (senki nem hozza a párját) elmegyek nyaralni, ő pedig a volt szobatarsaval megy le a Tiszához ez idő alatt. Nalunk azért alakult így, mert a párom nem szereti a szórakozóhelyeket, de nekem erre az évi pár nap nyaralasos-bulizos (nem pasizos!!!) időre szükségem van.
2021. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Párom olyan helyekre akar nyaralni menni ahol haverjai rokonai laknak(Dubai, Amerika stb)

En meg nem a nekem hó't ismeretlen haverjaival es rokonaival akarok nyaralni.

Hosszabb távon még nem tudom ezeket hogyan oldjuk majd meg mert alapvetoen nem célunk külön nyaralni, de ha en azt mondom hogy elmegyek a balcsira bnőimmel akkor olyan lesz.rom tipusu "mennyé' érezd magad jól"választ kapok.


Még nem teljesen kiforrott a kapcsolatunk a témában.

2021. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*a kikaocsolodas, szórakozás az más. Azokat együtt tesszük
2021. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férjem hegyet mászik, erdőbe jár, kint alszik többször, társasággal jár el így. Gyerekek és én néha rá esszük magunkat a nomádolásra, de többször nem. Szállodába csak együtt megyünk, de az én baráti társaságommal való lazulásra, vizpartozásra neki nem jut mindig szabi a hobbija miatt. Nem gond ez, sőt.
2021. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!