Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod az azonos nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod az azonos nemű barátjával, barátaival és pár ellenkező nemű ismerőssel, haverral együtt iszogatnak, dumálnak, biliárdoznak egy pubban, az számodra belefér? Válaszod indokold is meg kérlek!

Figyelt kérdés
Tehát nő esetében barátnőkkel, és például néhány férfi ismerőssel, haverral, akik lehetnek az egyik barátnője ismerősei is.

2021. aug. 21. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Volt már és lesz is még pár kandúrja akik mellett elmegy iszogatni. Amikor megcsal, vagy lehetséges új fiút válogat, azt annyira se veszed észre hogy kérdést írhass ki róla gyk-n
2021. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem belefér, mert én megbízom a páromban.
2021. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne férne bele? Ismerem a barátait, néha én is lógok velük és ez fordítva is ugyanúgy működik. Pont azért bízom benne és azért nem okoz az ilyesmi gondot, mert én is így csinálok és nekem sincs semmi más a barátaim és köztem, csak barátság.


Amire allergiás vagyok, az az, ha nem mutat be a barátainak és nem hív magával (akkor sem, ha nem akarok menni). Az szerintem kifejezetten gusztustalan és nem kapcsolatba illő viselkedés, mikor valaki szándékosan kizárja a szabadidejéből a párját. Az ilyesmit csak akkor értem meg, ha szakos buli, csapatépítő vagy csajos/pasis buli van, de egy random vegyes baráti társaságnál más a helyzet.


A másik ilyen, ha akármelyik barátjával volt korábban köztük több, mint barátság. Azt sem viselem el, számomra ízléstelen, én sem tartom a kapcsolatot azokkal, akikkel együtt voltam vagy kavartunk, mert számomra ez az alapvető tisztelet jele.

2021. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Persze, miert ne ferne bele? Az embereknek amugy is altalaban vegyes a barati kore, keves olyan embert ismerek, akinek CSAK a sajat nemevel egyezo baratai, haverjai lennenek.
2021. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Beleférne simán. Azért írom feltételes módban, mert a férjemnek nem nagyon vannak női barátai, haverjai. Plusz ilyen biliárdozós, iszogatós mókából engem se hagyna ki.
2021. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Belefér, miért ne férne bele?

Vannak közös baráti köreink, de néha ő nélkülem van az ő barátival, néha pedig én vagyok nélküle az én barátaimmal.

2021. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én személy szerint a 3-mas hozzászólásával tudok nagyon egyetérteni.
2021. aug. 21. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha korlátoznánk egymás programjait, barátait, stb., az nem egy egyenrangú házasság lenne, hanem valami bizarr alá-fölérendelt viszony. Mi az elsőben élünk, maximális bizalommal, hűségesen, boldogan, 28 éve.
2021. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!