Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozik velem, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem, ezért flörtöl, vagy komolyan akarna valamit? Szerintetek le akar feküdni?

Figyelt kérdés

A felettünk lakó férfi. Házas és van egy 2 éves és egy pár hónapos gyerekük.

Folyton nevet rám, flörtölget, nézeget ha találkozunk. Tegnap este messen beszéltünk tök sokat. Meg likeol nekem mindent. Én viszont nem akarok tőle komolyat, mert családja van. Max szex. Meg van köztünk 13 év. Én 20, ő 33.

Amúgy a feleségét sosem látom, eléggé furcsa asszony. 2 éve élnek itt, de 5x ha láttam. Csak otthon ül és ha netán összefutunk nem is köszön nekem. Akkor se ha ráköszönök. Mintha érezné, hogy flörtöl velem a férje. Vagy fogalmam sincs mi baja velem, a pasi széles mosollyal jön hozzám.

Szerintetek beszélhet rólam otthon? és mit akarhat?


2021. aug. 21. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de hogy te semmit se akarj tőle az is biztos. Ne tégy tönkre egy családot mert szexelhetnéked van. Nekem is van, mégsincs senkim és várok hátha lesz valaki. Ellenben ha rád mozdul az más olyan értelemben, hogy akkor szólj a feleségének, mert akkor az a tapló nem érdemli meg a családját
2021. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is mondtam, hogy max szex...de még az se, max gondolatszinten.

Egyedül az imponál, hogy velem flörtölget, mikor van felesége, de egónövelésnél többet nem igen várok tőle. Én is szabad férfira várok.

2021. aug. 21. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Akkor rendben van, gondolatban mindent is szabad 😉 Ez esetben minden rendben van, remélem megtalálod azt, aki téged szeret legjobban
2021. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszurd kerdes, hogy otthon beszelne rolad.

Asszony lehet, hogy klinikai depresszios.

Pasi vagy szexelne, vagy a zuhany alatti egyszemelyes szexhez gyujti az emlekeket.

2021. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jó ha nem akarsz vele kezdeni, de inkább messengeren is rázd le.
2021. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!