Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyesfajta helyzet,úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyesfajta helyzet,úgy értem normális ez az egész?

Figyelt kérdés
Megpróbálom minél rövidebben. Kb. 3 hete könyvbe illő eseménysorozat által megismerkedtem egy nővel. A lényeg,hogy neki van egy teljes élete,amiben van kapcsolat,gyerek,lakhely szóval minden. Nekem azt mondta,azaz úgy indított hogy szexkapcsolatot akar,de semmit nem kezdeményezett,nekem kellett a csókra is rá vennem. Na most a lényeg hogy azóta sem volt meg,és nem miattam,hanem azért mert ő talált mindig kifogásokat,és ezért nem jött össze,persze mondogatja nekem hogy ha boldog lenne a "normál" életében akkor nem kockáztatna semmit,de szerintem igazából nem is kockáztat. Vannak apróbb jelek is amiket ő vérszívásnak hív,miszerint ha megpróbálom lesmárolni,forgatja elfele a fejét,aztán ahogy ő akarja belemegy hogy viszonozza,de közben a csávójával is találkoztam már az ő társaságában,meg hasonlók... Nagyon fura,nem voltam még ilyenben. Segítsetek,mi a f@**om ez 25/F

2021. aug. 21. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd a fenébe.

Meg is dugatná magát,meg nem nem is.

Szexkapcsolatot akár, közben semmit nem tesz...hülyít.

2021. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még fogsz sertődni , de ez egy beteg helyzet , beteg szituàciója
2021. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg helyzet =beteg kapcsolat
2021. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi a figyelmet, amit tőled kap. Ennyi. Hagyd a fenébe.
2021. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nála csak fantázia, a való életben nem akar tőled semmit, csak hogy szórakoztasd, mert unatkozik.
2021. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Szexkapcsolatban ia ugyanugy hódítani kell. Ott sincs sültgalamb effekt.

Ennyi csak.

Ha nem vagy jo vadász, bukod a vadat

2021. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
*is
2021. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Élvezi hogy szórakozhat veled mert hagyod. Ha teljes mértékben teszel a fejére és elküldöd a francba megnyerted. Hidd el, gyakorlott vagyok az ilyen bolondokkal. Az első alkalom után ott fog sirdogálni a válladon az ágyban te meg csak menekülni akarsz.
2021. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld.
2021. aug. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pattintsd le, nem kell ez neked. Szórakozik csak veled.
2021. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!