Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek mellett mi a normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek mellett mi a normális? Barátokkal eljárás mennyi fér bele?

Figyelt kérdés

A párom mindig is olyan volt hogy társaság kedvelő. Én emiatt sokszor veszekedtem vele mert én gondoltam az nem normális ha van valakid és ott hagyod azóta persze nem veszekszünk mert engedem neki. Sőt ketten is megyünk.

Szóval változtam sokat viszont a gyerek is úton van de úgy látom még most sem hagyott fel teljesen ezekkel. Mármint valamelyik nap is részegen jött haza. Félek ha már meglesz a baba akkor is ez lesz.. De azt mondta én is mehetek ahova akarok ő engedi de nyilván ő sem napi szinten menne sehova.

Nálatok hogy van ez? Én vagyok túl fura?


2021. aug. 14. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha szerencsétek van és mind a ketten tesztek érte akkor kb egy hétvégi délután jut fejenként. Ha van aki vigyáz rá akkor mehettek együtt is. Ehhez is hétközben mindent meg kell csinálni.
2021. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Így minek vállaltál vele gyereket? Látszik, hogy a párodnak még nem sikerült felnőnie.
2021. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam ha gyerek lesz más lesz. Nyilván emiatt.
2021. aug. 14. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen más lesz, rosszabb sokkal rosszabb.

Amelyik férfi nem akar gyereket igazán az minden munkát áttol a felségére

És ha nem bírja őket akkor menni fog még a veszekedés egy ideig, aztán válás és lesz hétvégi apuka vagy az se.

2021. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Nem fog valtozni semmi, nem is a gyerekkel kell elerni a valtozasokat, mert csak megszivod. De mar mindegy.
2021. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Inkább ez a nem normális, hogy felnőtt ember létedre nincsenek igaz barátaid, bizalmasaid (akikhez sem szexualitás, sem vérségi kötelék nem fűz) és emiatt állandóan a párodon csüngenél.
2021. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én 24 vagyok ő 33. Hát neki vannak régi jó barátok gyerekkora óta. Sajnos én pont nem az a fajta voltam sosem ezért nem tudom mi normális.

Sokat van velem kettesben is persze gondolom nem akar mindig csak velem lenni.

2021. aug. 14. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem szülnék a helyedben
2021. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Gyerek helyett inkább barátokat hozhattál volna össze, mert most majd maradsz otthon azzal, amíg ő a haverokkal bebaszcsizik.

2021. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!