Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod bele szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod bele szeretne szólni abba, hogy legyen-e piercing, tetoválás és te figyelmen kívül hagyod, hogy neki nem tetszik az lehet váló ok?

Figyelt kérdés

Tetoválás, piercing, mindkettő van. Párom egyiket se díjazta. Bár az első tetoválásom ő állta szülinapomra. Aztán nem rég kitaláltam, hogy orr karikát szeretnék, amiről nem tudott lebeszélni. Megcsináltam. Nekem nagyon tetszik, ő viszont undorodik tőle. Ebben az esetben mi a jó lépés, ha kiveszem a kedvéért vagy fogadjon el így, ha szeret?

Mindkettő szélsőséges megoldás szerintem, de elvesziteni nem akarom egy baromság miatt. Szóval külső szemmel kíváncsi vagyok ez így hogy hangzik.



2021. aug. 22. 23:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon nem bírom, ha valaki bele akarna szólni abba, hogy hogy nézek ki, de ezek szerint elfogadta, legalábbis próbálta az orrkarikát, de nem megy neki. A tetkóban is engedett, nem szereti, de mégis megkaptad szüli napodra.

Szóval én egy kicsit engednék, és kivenném a karikát ha vele vagyok.

2021. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Akármi lehet váló ok, attól függően, hogy mennyire gyenge a kapcsolat, vagy mennyire vagy irányításmániás, vagy mennyire irányításmániás a másik.


És hogy mi a megoldás.... Jó kérdés, még sosem hallottam ilyen problémáról.

Talán tartsd bent 1 hónapig, ő pedig megpróbál hozzászokni, ha meg nem sikerül, akkor kössetek kompromisszumot.

2021. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%

Barátnőmnél pont ezen megy a vita. Szeretne egy tetoválást, takarható helyen. Már van neki, és barátja tudta, hogy ilyen típus. De ő nem akarja, hogy megint legyen egy. Én őt is megértem, barátnőmet is.

Szerintem már az is nagy dolog, hogy állta a tetoválásod.

Barátnőm most egy időre lemondott a dologról.

Őszinte leszek, én nagyon elfogadó vagyok, de nekem sem jönnek be az orrpiercingek és még a fültágító sem. Tetoválásból kevés tetszik, és nagyon kiábrándítana, ha valaki nekem nem tetsző dolgot varratna fel magára. Elég sok gagyit látok, ráadásul a "mondanivaló" is gyakran gagyi, felszínes. Nem tartozik rám más teste, de ha minden nap kéne néznem, frusztrálna. Ez van.

2021. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
"és nagyon kiábrándítana, ha valaki nekem nem tetsző dolgot varratna fel magára" Rosszul írtam, tehát ha az élettársam olyat varratna fel.
2021. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon is lehet. Ő nem egy tetovált orrkarikás nőbe szeretett bele. Ez nem olyan, amit át lehet festeni, vagy majd megnő. Lehet nem illetek össze.
2021. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Azért érdekes látni, hogy hol a határ.

Férfiak tömegei értenek egyet abban, hogy felszínesség az alapján ítélni, hogy egy férfinak nincsenek ambíciói, nincs semmi vagyona, nincs munkája, otthon él 25-30 évesen, nem iskolázott, nincs formában, nincs stílusa, nem hogy nincs hobbija, de lenézi a nőket, akik szeretnek bármit is csinálni a házon kívül, nincsenek barátai, nincs közösségi élete. Hiszen ezek a dolgok még mind a határon belül vannak; nem ezek határoznak meg senkit. A szív a lényeg, és az őszinte szeretet.


De az orrkarika, az már túlzás. Átmegy minden határon azt kérni egy férfitól, hogy viselje el az orrkarika meglétét. Olyan áldozat ez, amit senkitől sem szabadna kérni.



Mi haszna a férfinak? De komolyan.

2021. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem szabadna beleszólni a másik egyéni stílusába, de nem úgy jöttetek össze, tehát ha utólag végeztetsz ilyen "módosítást" magadon, az lehet, hogy nem tetszik neki. Ha nagyon nem tetszik neki, akkor inkább ne erőltesd. Őszintén, jó lenne neked, ha a párod ugyan beletörődne és elfogadná, de viszolygást váltana ki belőle valahányszor csak rádnéz.
2021. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Rajtad múlik mennyire kell neked ez a kapcsolat, és megteszed ezt az apróságot hogy kiszeded a pircit, de amúgy meg szerintem totál nem vagytok egymáshoz valók, és ilyen szarságokba ütközik ki a dolog. És ezek mindig utólag derülnek ki.
2021. aug. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom mások hogy gondolják/csinálják, nekem alap, hogy saját szuverén jogom úgy kinézni, ahogy akarok. Akár egyik napról a másikra, akár drasztikusan megváltozva, vagy hasonló és társai. És az, hogy azt tehessek, amit akarok nekem előbbre való, mint az, hogy a páromnak mi tetszik. Ha engem magamért szeret, elfogadja.
2021. aug. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Egy kapcsolatban szerintem alap, hogy a párunknak akarunk tetszeni, és ebbe beletartozik az is kikérjük a véleményét olyan dologban, ami esetleg zavaró lehet számára, mert az már olyan mintha direkt bosszantanád.
2021. aug. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!