Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte nincsenek barátnőim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte nincsenek barátnőim, mert úgy érzik, hogy a párjaiknak bejövök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok, és úgy elgondolkodtan dolgokon, többek között azon is, hogy miért nincsenek barátnőim, miért nem tudok jóban lenni lányokkal. Két véglet van, vagy nagyon jóban vagyunk (2 személy) vagy nem.

Részben igazunk van, mert úgy látom, hogy ez még az a kor amikor a pasik még nem igazàn döntötték el, hogy kivel mit akarnak és jól megfigyelnek mindenkit.

Nem tudunk elmenni egy olyan tàrsasàgba, hogy valaki ne forgassa a szemeit amikor oda érek. És a barátomat ez szintén zavarja, hogy megnéznek a pasik.

Mit tegyek? Nem viselkedek kihìvóan velük, nem keresem a tàrsaságukat, de azt sem lehet, hogy ha feltesznek egy kérdést akkor elmenekülök.

Egyébként nem szòrakozóhelyen történnek az ilyen dolgok, hanem hétvégi sütögetéseken.


U.i: azt hiszem 1x sikerült az életben elmenni strandolni egy ilyen haveri társasággal


2021. aug. 24. 06:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Én sem vagyok csúnya és még elég antiszociális is vagyok, de így is vannak barátnőim. Egyiküknek sem annyira instabil a kapcsolata, hogy a párunk azonnal lelépjen, ha egy szebb nőt lát. Ha valakinél ez mégis probléma, akkor lehet akár a párotokkal közös programot szervezni, a fiúk mittudomén, sörözhetnek, miközben ti lányok fröccsöztök és beszélgettek, vagy rendezhettek társasozós estet, elmehettek szabadulószobába, stb. Akkor talán fel sem merülne, hogy azért vagy ott, hogy lecsapd a barátnőd kezéről a párját és a srácok is mással lennének elfoglalva az egymás nőjére történő nyálcsorgatás helyett, ha ez tényleg probléma.
2021. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bár én fiú-lány barátságra írtam azt, amit, tartom a véleményem úgy általánosságban is: transzparencia. Ha a partner sunyi, legalább te ne legyél az. Ja meg azt is meg tudom érteni, hogy féltékeny valaki, ha a párja szeme majd kiesik, mert nem baxta jól szájba senki, mikor annak idején férfivá kellett nevelni. Nyilván erről nem te tehetsz, de általánosságban igaz, hogy nagyon sok nő utál más nőket azért, mert egy szutykot szedett össze maga mellé, aki folyamatosan szégyent hoz rá (más nők feltűnő bámulásával, másokkal történő flörttel, titkos üzenetekkel, de hallottam már olyat is, hogy valaki a párját mérte másokhoz és így sóvárgott mások után). Otthon kellene söprögetni, azt lehet elcsábítani, aki hagyja és erre nem az a megoldás, hogy elzárjuk a külvilágtól, hanem elengedjük, mert nem való neki komoly kapcsolat.
2021. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
El kell keserítselek: ez nem korfüggő, hanem nevelésfüggő.
2021. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

Annyiban én megértem a kérdezőt, hogy kiemelkedően szép nőkkel nehéz nőként barátkozni. Van ilyen nő ismerősöm, nem véletlenül csak ismerős. Kedves egyébként, nincs rossz véleményem róla, de huszas éveinkben nem szerettem vele bulizni. Én se vagyok csúnya, de ő gyönyörű. Ha elmentünk koncertre, folyamatosan jöttek oda hozzám a férfiak, hogy adjam meg az ő számát, meg van-e pasija. Kimerítő egész éjjel azt hallgatni, hogy mindenki őt akarja. Nagyobb társaságban nem volt gond, de ha csak ketten, hárman voltunk, az katasztrófa volt számomra.

A helyedben megfogadnám a 10-es kommentelő tanácsait, bár így sem garantált semmi, ha a srácok nem korrektek. Sajnos főleg alacsonyabb önbecsülésű nőknek könnyebb a másik nőre haragudniuk, mint belátni, hogy a párjuk idióta.

2021. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem csodálom, hogy nincs barátnőd mert a nők nagy része picsa...
2021. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

10

"Azt tudod tenni, hogy minél transzparensebbé teszed számukra a barátságotok, ha már a párjukba nem szorult annyi tapintat, hogy maguktól bevonják őket is a baráti körükbe."


Bocs, átfogalmaznád? Elég idős vagyok már és elég sokat olvastam és elég jó a szövegértésem, de nem tudom, miről van szó.

2021. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

#16 Nekem főleg fiú barátaim vannak, akiknek a barátnőikkel volt ilyen gondom.


Azt akartam kifejezni, hogy ha már a fiúk nem kezdeményezik, hogy a párjuk összebarátkozzon velem és ne maradjon otthon, mikor megyünk valahova, legyek én az, aki elhívja őket és kifejezetten jelzi, hogy örülne, ha jönnének a csajszik is (és ilyenkor gyakran inkább rájuk koncentrálok, mint a srácokra). Nyilván ha nem szeretne, akkor nem kell jönnie, nem erőszak a disznótor (:D) de szerintem a "barátaim párjai is a barátaim" felfogás nagyon sokat segíthet, ha egy lány féltékeny a pasija lány barátaira.

2021. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17

Értem, köszi, tök jót írtál! Jófej lehetsz. :)

2021. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nyílván nem ez az egyetlen ok, hogy nincsenek barátaim. Tulajdonképpenz lehet, hogy hibásan fogalmaztam meg a kérdést, mivel van 2 jó, igaz barátnőm, nem az a célom, hogy legyen 10. A kérdésem a "haverina" kategóriára irányult, tudjátok, pl akivel összeülünk 2x két hétben. Na ez a kategória nem megy, mint mondtam két véglet van, 2 jó barátnőm aki nem feltételezi azt, hogy elakarom venni a párjukat, és a màsik akik azt gondolják.
2021. aug. 24. 10:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!