Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte nincsenek barátnőim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte nincsenek barátnőim, mert úgy érzik, hogy a párjaiknak bejövök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok, és úgy elgondolkodtan dolgokon, többek között azon is, hogy miért nincsenek barátnőim, miért nem tudok jóban lenni lányokkal. Két véglet van, vagy nagyon jóban vagyunk (2 személy) vagy nem.

Részben igazunk van, mert úgy látom, hogy ez még az a kor amikor a pasik még nem igazàn döntötték el, hogy kivel mit akarnak és jól megfigyelnek mindenkit.

Nem tudunk elmenni egy olyan tàrsasàgba, hogy valaki ne forgassa a szemeit amikor oda érek. És a barátomat ez szintén zavarja, hogy megnéznek a pasik.

Mit tegyek? Nem viselkedek kihìvóan velük, nem keresem a tàrsaságukat, de azt sem lehet, hogy ha feltesznek egy kérdést akkor elmenekülök.

Egyébként nem szòrakozóhelyen történnek az ilyen dolgok, hanem hétvégi sütögetéseken.


U.i: azt hiszem 1x sikerült az életben elmenni strandolni egy ilyen haveri társasággal


2021. aug. 24. 06:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél fel ruhát, és nem fognak annyira bámulni.
2021. aug. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz?
2021. aug. 24. 06:19
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Fél popsid kilóg, a melleidről nem is besz~lve a top alól. Nem csoda, hogy rád néznek.
2021. aug. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom miről van szó:)) alapból a bő ruhákat kedvelem, rövidnadrágom meg szerintem nincs is, mert nem szeretem hordani.
2021. aug. 24. 06:24
 5/19 anonim ***** válasza:
2%

Akkor meg tudat alatt kínálod magad, a kihívó viselkedéseddel.

Eleve ott kezdődik hogy észreveszed hogy mindenki rajtad forgatja a szemeit.

Ha engem megnéznek, eszemben sincs arra gondolni hogy ezt azért teszik, mert jó nő lennék.

Te viszont észreveszed, és tudod is hogy azért néznek mert jó nő lehetsz. Na, ilyenkor nem szabad még egy lapáttal rátenni. Tudat alatt történnek ezek, biztos valami önértékelési problémád van, hogy szükséged van mindenki figyelmére. Vegyél fel egy szürke egérke stílust, és probléma megoldva. És ne kínálgasd magad fűnek fának.

2021. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Első sorban, nem fogok más stílust felvenni mint amilyen van nekem, csak mert valaki engem néz. Boldig pàrkapcsolatban élek, nincs szükségem màs visszajelzésére.

Igen, szép lànynak gondolom magam, viszont ismerek 100x szebb lányokat is.

Szerintem meg pont, hogy nem nekem hanem ezeknek a lànyoknak van valami önértékelési problémáik, amiről én nem tehetek. Engem miért nem zavar ha a párom megnéz egy lányt?

2021. aug. 24. 06:42
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak beképzeled. Még ha szép is vagyok, attól még ez nem így működik. Nem attól nincsenek barátnőid, hanem vmi más bibid lehet.
2021. aug. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Én csak olyan szép és nagyon szép nőket ismerek ,akiknek nagy baráti társaságuk van. Szerintem máshol keresd a hibát.
2021. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Hidd el sok szép lánynak vannak barátai.


Más a gond, ezt csak te gondolod.


Lehet hogy 10ből teszem azt 8 pasinak bejössz, de nem ezért nincsenek barátaid, ez 100%.

2021. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Ismerős... Azt tudod tenni, hogy minél transzparensebbé teszed számukra a barátságotok, ha már a párjukba nem szorult annyi tapintat, hogy maguktól bevonják őket is a baráti körükbe


Arról könnyű elméleteket szőni, akit az ember nem ismer, nekem ez a meglátásom. Ahány ház, nyilván annyi szokás, nálunk megszokott, hogy ismerjük egymás barátait, beszélünk arról a párommal egymásnak, hogy mi történik velük vagy hogy miről beszélgetünk épp egymás között (ha intim a téma, nyilván nem teregetem ki, de ismerem annyira a párom és bízom benne, hogy ha valamit mesélek a barátaim és az én közös életemről, nem pletykára használja). Ha megyünk valahova, általában alap, hogy a párom is jön, hívni is szoktam más párjait. Amint valakinek új barátnője van a csapatban (nekem nagyon sok fiú barátom van), azonnal elrángatom magunkkal, őt is automatikusan közénk valónak tekintem és nem engedem a barátaimnak, hogy velem lelkizzenek éjszakákba nyúlóan, mert nem érzem helyesnek úgy, hogy ott a párjuk, akikkel (különösen ha párkapcsolati probléma) első helyen kell megbeszélni a dolgokat.


Láttam már havert és exemet is olyan idiótán kezelni barátságot és kapcsolatot egymás mellett, hogy meg tudom érteni, hogy egy lány féltékeny, mert én is az voltam, mikor kihagyott az akkori párom mindenből és mindent dugdosott, titkolt, sunnyogott, sosem tiltottam, mégis hazudott arról, hogy a haverokkal lóg...


Volt olyan is, mikor a lány menthetetlenül önbizalomhiányos és hisztis volt, de azért legtöbbször nagy szerepük volt a fiúknak abban, hogy így éreztek.

2021. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!