Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn kívül hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn kívül hogy lehet ismerkedni, nekem sosem volt a való életből csajom?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Legegyszerűbb a baráti társaságból, közös ismerősök, munkahelyről lányok.

Például én 26F vagyok és sose mentem úgy oda lányokhoz, szórakozóhelyen vagy ilyen hasonló helyeken. Mindig volt egy fasza lány munkahelyről, vagy a közös baráti társaságunkba. Emm könyebb is volt ismerkedni, mert alapból voltak közös témák. Legyen az munka, vagy barátokról. :)

2021. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Oda mersz menni a nőkhöz élőben is beszélgetni. Ismeretlen nőkhöz is. Főleg ha pl látod, hogy valamelyik nagyon megbámul, vagy többször megnéz magának, tehát képes vagy felismerni ha tetszel egy csajnak. Az hogy mivel mész oda lehet bármi, nyilván ne idióta filmbeli csajozós duma, lehet az valami tök semleges dolog is, a lényeg, hogy elkezdődjön a beszélgetés.
2021. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem merek
2021. aug. 24. 17:53
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
1. Hát te nagyon béna csávócska vagy. Ha onnan nem megy majd anyuci hozza be tálcán a szobádba?
2021. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Társkeresőről voltak csajaim
2021. aug. 24. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
A társkeresőnél nincs jobb szerintem sem. Bár mostanában ezer helyen lehet netszerte ismerkedni. Pl itt is.
2021. aug. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy írsz 200 nőnek, majd egy sem válaszol, mivel ők meg napi 200 levelet kapnak az elején. Majd megmarad nekik 50 olvasatlan, és arra jön rá a többi. Tulajdonképpen el sem olvassák amit írtál. Fotó alapján kiválasztják a legjobb ötöt, aztán csaó. Majd utána sírnak hogy csak dugni akarják őket, viszont továbbra is a szuper pasiról álmodoznak!
2021. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6 gyakorikerdeseken ismerkedni? xd hogy, ha anonim az egész? vagy en vagyok lemaradva?
2021. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as: le vagy maradva.


7-es: 200-ból van egy-két találat, általában 100-ból egy már jó, mármint akivel komolyan lehet valamit kezdeni. 100-ból 8-an visszaírnak, abból eggyel lesz valami. Ez ilyen átlagos-féle találati arány.

2021. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#7 az elég szomorú hogy 100 nőből 8 válaszol neked, a többi teljes mértékben leszar? Esküszöm nem volt még olyan hogy ne válaszolt volna valaki nekem egy privát üzenetre. Talán nem egy :"Szia, muzu "szöveggel kéne rájukírni, akkor válaszolnának
2021. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!