Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami új trend a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új trend a netes társkeresőkön, hogy a 4/10-es külsejű nők is csak a legalább 8/10-es külsejű, igazán jóképű férfiakkal hajlandóak ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell ezt állandóan megkérdezni? Mindenki azzal ismerkedik akivel akar..
2020. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom nem egy trend és ez főleg nem egy új dolog. Igaza van #1-nek, mindenki azzal ismerkedik, aki bejön neki. Ha te nem jössz be senkinek az nagyon sajnálatos, de ez nem a másik fél hibája.
2020. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak te hiszed azt a nőt 4/10-nek
2020. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A pontozást nem értem küldenél egy kép linket egy szerinted 4/10-es nőről?
2020. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 erre én is kíváncsi lennék.

De igaza van az #1-esnek. Mindenki azzal ismerkedik, akivel akár, és aki tetszik neki.

2020. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha érted ugyanúgy teperne fogatlan Juci és Palvin Barbi, akkor te sem mondanád, hogy "há én úgyis csak egy csúnya proli gyerek vagyok, jó lesz nekem ez a Juci, Barbi meg menjen az anyjába".
2020. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
kérdező: Te 4/10 -es férfiként sem hiszem, hogy a 4/10 -es nőt választanád egy humoros és kedves fittnesz-edző helyett. Mindenki a legjobbat szeretné, maximum beéri a maradékkal.
2020. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, szerintem meg a férfiak igényei is nagyon elszálltak. Amikor voltam fent társkeresőkön, rengeteg egyáltalán nem vonzó férfi írt rám, ezért inkább váltottam Tinderre. Most, hogy töröltem magam onnan is, már csak instagramon találnak be ilyenek, pedig számomra egyértelmű hogy esélytelen lenne a dolog, mert ők külső alapján írtak rám, de nekem meg meg kéne látnom a lelkükben a szépet, miközben egyáltalán nem igényesek. Bár ki tudja, a kérdezőből kinézem hogy engem is simán 4-esnek tart, a sportolatlan testű szandál-zoknis rajongóimat meg 8-asnak :D

Egyébként téged miért érdekel hogy mások kinek adnak esélyt? Nem te vagy az, aki minden embert pontoz és azt a besorolást mindenki más elfogadja és ez alapján fog ismerkedni. Nem a "4-es nők" a hibásak azért, mert sikertelen vagy a társkeresésben.

2020. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

Ez már pár éve így van. Nem értem azt, hogy miért jön ki erről kb. hetente kérdés és miért tagadják még mindig páran a teljesen nyilvánvalót.


#8: Szóval a férfiak igényei szálltak el, mert csak nyomik próbálkoztak be nálad? Arra még nem gondoltál, hogy az volt a szinted?

2020. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

#9:Hol írtam, hogy csak nyomik próbálkoztak nálam? :D

Érdekes, végül mégis 192 centi magas, sportos, jóképű, diplomás barátom lett és mindig akadt hasonló "szintű" jelentkező, ha már ennél a szintezésnél tartunk.

Egyébként 178 centisen 56 kilóval, viszonylag szép arccal, rendszeres sporttal, BME-s tanulmányokkal nyilván a tanulatlan, egész nap punnyadó pasik a szintem.

2020. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!