Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Alkohol vagy fű?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban. Az egyik csinálja mind2 t a másik nem.

Melyik hulyit jobban?


2021. aug. 24. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, mert függőséget okozhat. Nekem egyáltalán nem lenne oké.
2021. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fű. Utálom a szagát az alkoholt legalább nem érezném annyira, de ha párkapcsolatban akkor egyiknek se örülnék ha folyton csinálná (alkohol néha oké de a fű nem nekem)
2021. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Faterom alkesz és ez tönkretette a gyerekkorom és majdnem engem is teljesen. Fű miatt megnyomorodott családokról, gyerekekről elég ritkán hallok. De ez nem azt jelenti, hogy akkor füvezni kell, annak is megvannak a maga hátrányai, pl motivációhiány, elbutulás. Meg persze megint más, aki havi 2x iszik/füvezik, vagy aki szinte minden nap akar.
2021. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

3.

A barátnőm párja nem butult el, szív minden nap, dolgozik is, kint éltek Svájcban. Attól eltekintve, hogy havonta többszázezret vett el a családjától, ha épp nem tudott aznap szívni, jól elverte a barátnőmet, utolsó alkalommal, felismerhetetlenre verte a fejét, akkor jött haza a barátnőm a kislányával. Szóval az sem igaz, hogy a fű nem nyomorít meg egy családot.

2021. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Mindkettőnél a mértékben múlik, hébe hóba 1-2 cigi hébe hóba egy két korty nem árt senkinek igazán. Ha minden nap 1-2 sör minden nap cigi már neccesebb. A mérték számít és a határok.
2021. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindegy mirőp beszélünk.


Ha az ember egy hónapba párszor beül a barátaival valahova fröccsözni/sörözni/ki ki mit iszik vagy ha elmegy bulizni vagy házibuliba összejövetelre és kicsit spicces lesz, azzal szerintem nincs baj.


Ha rendszeresen leissza magát a sárga földig vagy otthon rendszeresen sokat iszik, na az gáz.


Én sose füveztem, sose vonzott, de tudom hogy attól hogy valaki az életében néha-néha csinálja kicsit attól se lesz baja.


A füvezéssel nekem csak az a bajom hogy nagyon könnyű rossz társaságba keveredni általa és onnan meg könnyű a kábítószerezésbe belekeveredni.


Egy ismerősöm járt így. Az ember által (aki szerezte neki), elég rossz (drogos és emellé veszélyes) társaságba keveredett.


Szóval, talán az alkohol egy fokkal jobb, de nem önmaga miatt, hanem mert az áltql hogy lemész a boltba egy sörér, még nem jutsz rossz társaságba.


De az alkoholizmus is szörnyű.

2021. aug. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Egyik sem rossz.
2021. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Talán a túlzásba vitt alkoholizálás veszélyesebb, mint a túlzásba vitt füvezés.
2021. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Passz a fűtől pszichózisos lehetsz
2021. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, mert:

- nem tudjuk, milyen gyakoriságra gondolsz

- nem tudjuk, hogy bármelyikre ráfüggött-e az illető, tehát nem érzi jól magát, ha nem juthat hozzá

- nem tudjuk, melyik szernek az adott emberre milyen hatása van


Én pl. általánosságban azt látom, hogy nagy ritkán elfogyasztani egy pohár alkoholt sokkal kulturáltabban lehet, mint ugyanilyen gyakorisággal elfogyasztani egy spanglit, viszont a nagyon sok alkoholfogyasztásnak durvább következményei vannak általában, mint fordítva (pl. nem fűtúlfogyasztás után szokták egyes férfiak félholtra verni a nőjüket otthon). De mindenkinek a szervezete másképp reagál rájuk - pl. van, akinek a fű az kapudrog a durvább szerek felé, van, aki meg csak vigyorog tőle egyet, vagy mondjuk fájdalomcsillapítónak használja. Ugyanígy, ha vki néha kicsit betütükél, nem mindegy, hogy ez abban mutatkozik meg, hogy hülyén vihog, butaságokat beszél, "nagyonszereti" a másikat... vagy esetleg akkor öngyilkos hajlamai támadnak, vagy agresszív lesz, beleköt másokba, szexuálisan zaklat másokat.

2021. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!