Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lelkizés néha még rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lelkizés néha még rosszabb mint az alkohol. Egyetért velem valaki?

Figyelt kérdés

A barátom nem valami nagy bulizós típus, de ha néha elmegy a haverjaival és kicsit részegen ér haza nem szólok miatta, viszont az nagyon felidegesít ha azért lelép, mert egy lány barátja most szakított a pasijával és meg kell vigasztalni szegényt. Főleg az zavar amikor ő is előadja hogy neki milyen szar gyerekkora volt és mennyire rossz neki pl. volt olyan lány barátja aki nem is tudott rólam, csak szimplán letagadta hogy vagyok és elmesélte hogy mennyire nagyon szar neki. Azt mondta nem akarta fájdítani a lány szívét, hogy boldog párkapcsolatban él, mikor a csaj meg szakított. De ez milyen már?? Kit érdekel hogy szar annak a másik csajnak. Vigasztalgassák a barátnői nem az én pasim. Nem azt mondom hogy ne barátkozzon lányokkal, de a lelki dolgokat hagyja meg nekem, ha már egyszer azt mondogatja hogy én vagyok a lelki társa és élete szerelme.

Igazam van vagy féltékeny vagyok és önző?

20/L


2015. júl. 11. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

" a lelki dolgokat hagyja meg nekem"

Igen, féltékeny vagy és önző...és buta.

2015. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Elég sivár élete lehet annak, aki épp csak az aktuális párjával beszélhet meg lelki dolgokat. Konkrétan ezzel kilősz minden érzelmi kötődést, más néven barátságot.

28/L

2015. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Féltékeny vagy és önző. De nem biztos, hogy alaptalanul. Ostoba dolog volt, hogy nem mondta meg hogy vagy és gyanús is. Az ellenkező nemű barátok mindig veszélyesek, ha nem melegek. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
2015. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

hát igen,a lelkizés fura dolog,szoktasd le róla hamar,semmi értelme,egyébként sem

egyébként ő érzelmileg kötődik ezekhez a lányokhoz,te pedig nem tudod megvédeni a tulajdonon a barátod


lefogják csapni a kezedről egyszer figyeld meg :)

2015. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak kérdem, hogy aki azt mondja hogy féltékeny vagyok és önző annak hogy esne ha a párja kettesben lenne egy ellenkező nemű barátjával, estefele a lakásán, és vigasztalgatná közbe meg letagadná hogy párkapcsolatban van.
2015. júl. 11. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
A lelkizés okés, a komoly baj az, amikor nem mondja meg, hogy van valakije.
2015. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem úgy tűnik a fiúd másfelé kacsingat. De hozzá kell tenni, hogy ez csak a te szubjektív meglátásod, így nehéz következtetéseket levonni. Nem hiszek a fiú-lány barátságban, annak a lánynak nem a te pasiddal kellene vigasztalódnia, hanem a barátnőivel vagy egy facér pasival.
2015. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy különleges vagyok, én akkor is meg tudtam vigasztalni a fiúbarátomat, amikor volt párom.
2015. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én látom rosszul,de ez nekem sem tetszene.Az odáig oké,hogy megvigasztal valakit,aki történetesen a lánybarátja.A többi nálam nem férne bele kettőnk kapcsolatába.Meglátásom szerint a barátod nagy spíler lehet...
2015. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!