Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány, 28 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány, 28 éves férfi kapcsolat vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla? Szerintetek működhet hosszútávon? (akár véglegesen)
2021. aug. 25. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

17 éves még nem felnőtt, fejben, még tanul, teljesen más világban él mint egy közel 30as dolgozó ember akinek lassan már a családalapítás a célja.

A lány erre jó esetben is 5-6 év múlva lesz nyitott. (Ha van esze.)

2021. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha nagyon akarjak, es minden mukodik koztuk lehet.

Nekem 27F es 19L sajnos nem ment egyeb dolgok miatt. De ha normálisak vagytok siman mukodhet. Ki kell probalni.

2021. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
En 18 voltam, baratom 28, nem ment. Kecsereltem egy korombeli egyetemustara,szep evek voltak, a tatsasag is hasonlo egyetemista parokbol allt, kozos bulik, kozos beszedtema...
2021. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
17 éves még egy csitri! Neki elég, ha helyes egy pasi... Nulla élettapasztalattal! Neki még szükséges, hogy kiélje magát!
2021. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Mi a szart mondják, hogy ki kell élnie magát. Kiélés alatt pedig valószínűleg nem egy szombati bulira gondolnak, hanem kis kamatyra itt meg ott:D


Bőven vannak párok akik 10 év korkülönbséggel vannak együtt és nem úgy jöttek össze, hogy a csávó volt 40 a nő meg 30.

Nyilván nem a bebaszcsi lesz a téma egy 30 évessel. Ha ehhez a "nő" fel tud nőni a másik fél pedig türelmes akkor igen. Ha a nő viszont gyerek akar lenni vagy a másik leugatja mindenért úgy nem.

2021. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kiélést nem az összevissza kufircolásra értettem!
2021. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 évesen volt egy 26 éves barátom. Másfél évig voltunk együtt, neki volt egy gyereke is, azt mondta többet nem is akar. Nyilván ez akkor még nem foglalkoztatott 17 évesen, hogy lesz e gyerekünk vagy sem. Egyébként jól meg voltunk, bár az tény, hogy én még suliba jártam, ő dolgozott. Ha tovább együtt maradunk valószínű lettek volna eltérések a jövővel kapcsolatban. Végül a távolság miatt mentünk szét, egyre ritkábban tudtunk találkozni, így nem láttuk értelmét tovább folytatni.
2021. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Ebben az esetben sok mindenből nem marad ki:D

Egyetemistáknak általában nincs pénzük, annak aki meg dolgozik annak van, így lehet ha inni akar egy pohár bort akkor nem a cimborát kell választani, bár annak is van egy feelingje az tény. Programokra is normálisabbra tudnak elmenni, még akkor is ha a csaj félretesz X összeget mert ő el akar menni XY -t csinálni a csoporttársaknak, ha csak nem apa és anya nyomja a pénzt akkor valszeg nem lesz.

2021. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így ebben a felállásban nagyon sok.


Sokáig amúgy én is kicsit túlmisztifikáltam a korkülönbséget és ilyen 1-1 év eltérésre azt hittem életeket változtat meg. Picit idősebb lettem, rájöttem hogy nem ez az elsődleges. Főleg akkor amikor én 21 évesen tudtam meg egy ismerősömről akivel nagyon jól kijöttünk hogy ő akkor volt 30. De neki se család semmi, tehát nem érződött annyira. Persze mi nem voltunk együtt, idővel lehet kijött volna.


De azért a 17 még nagyon gyerek. A 28hoz képest pláne.

2021. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Most lehet lepontozni. De az egyik legjobb barátnőmék is pont ilyen felállásban jöttek össze. (17-28). Már több,mint 1 éve együtt vannak. És nekik működik ez a kapcsolat. A jövőjüket is együtt tervezik. És a pasi sem olyan, hogy nem kell a korosztályának. Az előző barátnője vele egykorú volt vagy 1-2 évvel fiatalabb.
2021. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!