Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus férfi önszántából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus férfi önszántából lépett ki a kapcsolatból vàrható hogy visszajön vagy nem?

Figyelt kérdés
Szerintem van valakije azért lépett! Màs magyarázat lehet náluk?:/
2021. aug. 12. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Es meg azt varod hogy visszajojjon?!
2021. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy zsebpszichológus. :)
2021. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt ilyen kapcsolatom. Akkor hanyagolt a kapcsolatban, amikor titokban volt valakije és akkor volt kedvesebb, amikor rosszul alakult neki a dolog azzal, akit éppen titokba megismert mögöttem. Persze csak utólag tudtam meg. Akkor lép a kapcsolatból, ha van valakije, de vagy nem mond indokot vagy sok különböző olyan indokot mond, ami nem igaz. Ha tönkremegy az új kapcsolata visszapróbálkozhat később, de évek telhetnek addig. Ha narcisztikus volt inkább örülj, hogy magától ment.
2021. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Nárcisztikus? Aha, persze... itt mindenki az. Nem, simán suttyó.
2021. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, melyikőtök szakított. Ha nárcisztikus, akkor keresni fog nagy valószínűséggel, mert kell neki a figyelmed előbb - utóbb. Pláne, ha az új "áldozata" nem olyan "jó", mint te (voltál). Tiltsd le mindenhol, ne állj vele szóba. Jó ideig rossz lesz, de majd javul. Nekem 8 hónap után jött a felszabadulás érzése, és már egyáltalán nem érdekel, mit csinál. Mondjuk ehhez kellett az, hogy a szakítás utáni hónapokban még párszor összevesztem vele. Tehát tudom, hogy nehéz megállni, hogy ne hagyj neki kiskaput. A végére olyan szinten összevesztünk, hogy egy gusztustalan, utolsó senkiháziként tekintek már (végre) rá és örülök, hogy nem engem abuzál már.
2021. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos visszajön. Mihelyst kedve tartja hozzád, szüksége lesz rád. Mert nincs más vagy bármi okból...
2021. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!