Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor elolvastok egy incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elolvastok egy incel kérdést vagy kommentet, mit éreztek?

Figyelt kérdés

Én eleinte még viccesnek találtam a vergődésüket de mostanra szinte csak miattuk kerülöm az oldalt mert mostanság viszkedni kezd a tenyerem ha egy sort is olvasok tőlük.


Ti hogy vagytok ezzel? 24F



2021. aug. 26. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Fájdalmat
2021. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
A maguk egyszerű módján még szórakoztatóak is 🙄 Bár nem hiányoznának ha eltűnnének a Föld színéről, de legalábbis innen.
2021. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Hasonlóan. Eleinte még vicces is volt valahol, de már baromi unalmas, mert ugyanazt ismételgetik és napi szinten nagyon sok az ilyen kérdés. Mióta így elterjedtek, gyakori, hogy hamar betelik a tűréshatárom és inkább bezárom az egész oldalt. Sok ilyen kérdést inkább meg se nyitok, mert csak lehúz. A kommentek jobban zavarnak, mert azt nem lehet ilyen könnyen elkerülni.

Eleinte még próbáltam is nekik segítő válaszokat adni, de elég hamar rá kellett jönnöm, hogy totál időpazarlás. Veszekedni meg nem állok le velük.

2021. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanazt, amit te. Már annyira sok általánosító feöcsögést olvasok az oldalon, hogy kezd elmenni a kedvem az egész gyakoritól. Alapvetően szeretek válaszolgatni a tényleg értelmes kérdésekre, amikor valaki valódi tanácsot kér a párkapcsolati/társkeresési problémáival kapcsolatban, de már RENGETEG értelmetlen agymenést látok, konkrétan minden második “kérdés” valami teljesen alaptalan teória, aminek a kiírója nem is segítséget vár el, hanem akármit írsz neki, csak hajtja az igazát, és nem javulni akar, hanem ráfogni a világra/nőkre/bármire a szerencsétlenségét, és itt vezetni le az örökké tartó frusztrációit.
2021. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Bekringelek toluk.
2021. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Melóssal voltam így , mondhattàl neki bàrmit, fújta a sajàtjàt, egy ideig viccet csináltam belőle , de màr meguntam.
2021. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező nem bántásból, én sem bírom őket, de amit te csinálsz az pedig amolyan white knight viselkedésnek tűnik.
2021. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Szánalmat
2021. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Egyet megnéznék magamnak. Élőben vagy legalább fotón. Ezt gondolom róluk.
2021. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy végre be kéne betiltani itt azt az istenverte szót. Mindenesetre amíg ez be nem következik, addig következetesen lepontozok válogatás nélkül minden választ, amiben az adott kifejezés akármilyen úton-módon szerepel, vagy ha csak célzás szintjén is, a témával kapcsolatos kérdéseket pedig egytől egyig jelentem.


Régen értelmes ember módjára jártam ide, de már én is bediliztem tőle, hogy mindenhol csak ezt olvasom: incel incel balázs incel incel balázs incel incel balázs ... 1 000 000 incel incel balázs


Jó, hogy szóba hoztam, a "balázsozókat" is le fogom pontozni.


(amúgy megjegyzem, érdekes módon élőben soha nem hallottam sehol, senkitől ezt az idegesítő kifejezést, a gyakorikerdesek nélkül lehet, azt hinném rá, valami középkori mértékegységről van szó)

2021. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!