Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akik azt javasolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik azt javasolják egy full északi típusú férfinak, hogy tetováltasson (festessen) szemöldököt és járjon szoláriumba, hogy kapósabb legyen, mégis mit gondolnak a világról?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
😂😂😂😂
2021. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Azt, hogy egy fekete afrikainak elég elköltözni egy full északi helyre ahhoz, hogy kifehéredjen
2021. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Idióták🤣Nekem pont az északi típusú pasik a gyengéim.
2021. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Katapulttal a holdra!
2021. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Azt, hogy erőltetik a véleményüket másra.

Érdekes, nekem tetszenek a szőke, északi pasik, de tetszenek a barna hajúak, sőt, akár feketék is (közülük kevés). Mind haj/bőrszín kombóban vannak jól kinéző emberek.

2021. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Láttam én is Bazsinál ezt a válaszolót. Én lepontoztam, szerintem sokan mások is. Meg hogy festesse sötétebbre a ritkás vörösesszőke haját. Szegény marha jól nézne ki, a színnel is, meg hogy még jobban látszana hogy ritkul a haja, a fejbőr és a sötét haj kontrasztja miatt. Bazsink Meleg Tavasz típus 😃
2021. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Ezt Balázsnak tanácsolta valaki, de az szerintem nem is nő volt :D
2021. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Főleg úgy, hogy a vörös/szőke hajú embereknek 1-es bőrtípusa van, ami képtelen barnulásra. Nagyon jó tanács..😀
2021. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
hogy mi?? szerintem ez valami szelsoseges eset lehet, nem hinnem, hogy sok ilyen no lenne. miert nem azt az egyet kerdezted, aki ezt a fantasztikus tanacsot adta?!
2021. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de hogy a bőrápoláshoz segghülyék, az biztos. Aki szolizik manapság az pont az alja proli réteg. A tehetős, nívós emberek már nem csinálnak ilyen hülyeségeket
2021. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!