Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az idősebb munkatársam érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon megtetszett egy 47 éves férfi a munkahelyemen. Nem vagyunk közvetlen munkakapcsolatban. Néhányszor beszélgettünk és nagyon humoros, szimpatikus, és vonzó. Egyszer azt mondta, hogy örülne, ha tíz évvel fiatalabb lenne, mert akkor biztosan elhívna randizni. Lehet ez nem jelent semmit, mert csak flört, de én szeretném valahogy felkelteni az érdeklődését anélkül, hogy túl nyomulós lennék. Van erre valami ötletetek?


25N



2021. aug. 28. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem csak flört, ez egy világos utalás arra, hogy komoly kapcsolatra túl fiatal vagy neki.
2021. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tarthat fiatalnak, de abban a helyzetben sokkal inkább tűnt flörtölésnek mert nem volt konkrét előzménye, hogy ilyesmit mondjon. Csak a semmiből jött. És szerintem nincs sok értelme meghúzni a határokat amíg nem adok rá okot.
2021. aug. 28. 08:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, hívd el kávézni, ismerd meg. Nem szükséges elmondani, hogy tetszik, ezekből a gesztusokból egyértelmű lesz.
2021. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Valószínűleg teljesen tisztában van vele, hogy odavagy érte. Nem egy nyeretlen 20 éves, aki a gyakorin kérdezi, miből veszi észre, ha tetszik egy nőnek.
2021. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as, nem lenne nagyon átlátszó, ha kávézni hívnám? Pont azt akarom elkerülni, hogy ne tűnjek nyomulósnak.

4-es, amikor ezt mondta az az első beszélgetéseink között volt, nem koslattam utána. Nem mutattam semmit, mivel csak mostanában erősödött fel bennem az érzés. A munkatársam gondolhat bármit a korkülönbségről, az az ő dolga. Ha soknak tartja, akkor nyíltan meg fogja mondani. Ugyanannyi esély van arra is, hogy nem zavarja. Ahogy arra is, hogy nem akar tőlem semmit vagy komolyat nem akar, stb. Kár ezt most elemezgetni, nem ebben kértem tanácsot.

2021. aug. 28. 09:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A valahova elhívást szerintem hagyd meg neki:) Te a bájoddal, a verbális és non verbális jelzéseiddel add tudtára, hogy felkeltette az érdeklődésedet. Beszélgetést lehet vele kedvesen, bajosan kezdeményezni, mosollyal, tekintettel rásegítve. Előbb utóbb, ha szeretne, el fog hívni kávézni. Ha pedig nem, akkor nem szeretne a korod miatt kezdeményezni. Ezt direkt lépésekkel sem lenne értelme erőltetni.
2021. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából ha ezt így ki merte mondani, akkor hidd el, kezdeményezne is, ha bármit szeretne tőled. Neked annyi a dolgod, hogy ezt kivárd és fogadd a közeledést, ha akarod. Viszont azt már most elkönyvelheted, hogy ebből semmi komoly nem alakulna ki, hiszen ezt burkoltan közölte is. Hogy honnan tudom? Volt tizenhét évvel idősebb pasim, onnan. Szóval csak jó tanácsként írom, nagyon nem kell belelovalnod magad, maximum ha kötetlen szexet akarsz.
2021. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te bármit csinálsz, tudni fogja, miért csinálod. Ha akarna valamit, szerintem elhívna, ahogy mondta is, csak soknak tartja a korkülönbséget.
2021. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már. Abból amit írsz egyértelmű, hogy szívesen elhívna randizni. Neked nagyon tetszik, különben minek írogatnál ide. Egyszerűen mondd meg neki amikor találkoztok, hogy szeretnéd jobban megismerni. Te itt megkapod másoktól, hogy ne kezdeményezz, várj. Meg előre tudják, hogy nem lesz belőle komoly. Meg, hogy ő átlát rajtad... És biztos lehetsz benne, hogy ő is hallott már okosságokat. Imádnak emberek szabályokat felállítani, mert úgy egyszerűbbnek tűnik de, nincs két ugyanolyan ember, nincs két ugyanolyan helyzet és emiatt aztán nincs két ugyanolyan eredmény.
2021. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugdíjjal
2021. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!