Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy idősebb férfi érdeklődését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb férfi érdeklődését hogy lehet felkelteni?

Figyelt kérdés
Az idősebbet úgy értem, hogy 10 évvel idősebb nálam, tehát 33 éves, én 23/L vagyok. Az ő érdeklődését is fel lehet kelteni olyanokkal pl, hogy hasonló az érdeklődési körünk? Vagy ők mit tartanak szem előtt, ha kapcsolatot akarnak egy nővel?
2016. nov. 6. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Bocsi, csak engem is érdekelnek a válaszok. :)

Egyébként ilyenkor már kezdenek megkomolyodni és a normálisak már inkább a családalapítást tervezgeti. Tehát anya típust keresnek. Szerintem. :) De nyilván vannak kivételek. Ez csak az én tapasztalatom. :)

2016. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Úristen de gyerek vagy! Anyukádék akváriumban neveltek?

Ugyanúgy,mint speciel egy 23 éves srácét. Szépséggel és ésszel.De ha te ezen kattogsz,hogy 10 év van köztetek,akkor már itt elvan ásva a dolog szerintem.

23N

2016. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Semmi kulonleges dologra nem kell gondolni. Bar sok minden nagyban fugg az adott szemely erdeklodeserol. Altalanossagban en azt tudnam elmondani (mi 21-31 felallasban vagyunk egyutt), hogy ilyen korban mar egyaltalan nem kivancsiak semmilyen hisztire, kevesebbet problemaznak, nincsenek facebook hisztik, jobban ertekelik a komolyabb beszelgeteseket fontosabb temakrol is (mi pl. orakat elpolitizalunk az orszagainkat osszevetve :")), es altalaban veve a komolyabb noket. Tehag nalunk nincs egyikunk reszerol sem hajnalig tarto iszogatas meg mindenfele tarsasgban "bulika". Ugyanigy az agyban is fontos, hogy az adott lany abszolut no legyen, tehat nincs helye a szegyelloskodesnek, meg a "jaj, ez ciki.. jaj ezt undi.. jaj ez meg az". Tehat alapvetoen azt mondanam hogy fontos hogy lehessen veled beszelgetni es mar no legyel, ne pedig fiatal lanyka. De ez lehet csak az en baratomnal van igy:).
2016. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanolyanok vagyunk mint a 20 éves pasik :)


Mivel lehet, hogy tart tőle, hogy túl öregnek gondolod, ezért érdemes egy kicsit nyíltabban játszani részedről

2016. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!