Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? 16 éves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? 16 éves vagyok, és ahogy észrevettem bejövök a csajoknak, de ha közeledni próbálok mindig elutasítanak

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
azt mibol ítéled meg hogy bejosz nekik?mert, ha így lenne akkor a kozeledést sem utasítanák el.írj már légyszi tobbet !
2008. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drága barátom mint tapasztalhattad a nők bonyolult egyéniségek, sosem találsz két egyforma lányt, a főbb oka lehet az , ezeknek a helyzeteknek hogy amikor közeledsz egy lány felé talán nem értékel téged annyira mint gondolod.

A csajoknál nagyon fontos, (a többségnél hogy határozott, magabiztos legyél, DE FONTOS HOGY NE LEGYÉL BUNKÓ)

Ha egy lány felé okosan közelítesz, pl: mindig viccelődsz,

mosolyogsz

dicséred

odafigyelsz rá

(és a jelekre garantáltan meglesz álmaid nője)

Kérdésedben az is szerepel hogy mindig elutasítanak,..és itt a bökkenő,....mindig csak egy lánynál próbálkozz, de annál inkább vesd bele magadat minél elutasítóbb a kiszemelt hölgy DE NE VIDD TÚLZÁSBA !! NE ZAKLASD HA MÁR EGYÉRTELMŰEN TUTTODRA ADTA HOGY NEM AKAR TŐLED SEMMIT !!

azért próbálkozni lehet, és csak ügyesen ;)

2008. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert 16 évesek vagytok. :)
2008. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes...én 17 évesen 20 fölötti csajokat szeretgettem. Hogy a fenébe függne ez a tényleges kortól? Kinézetileg se vagyok valami hűdeférfias egyed. Egyszerűen csak értem a nyelvüket amit mellesleg marhára nem nehéz dekódolni férfi nyelvre. Magabiztosság, kiállás, karizma, humor, szép mosoly, belülről fakadó férfiasság és az átlagtól való erős eltérés. Ennyi kell egy nő elcsábításához...a megtartásán még dolgozom...mert mindegyik a hűségért picsog, de ha azt éppen megkapja akkor más miatt fog picsogni. Ehh :)
2008. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!