Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegalázóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legmegalázóbb dolog, amit a férjed/élettársad mondott neked valaha?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

A mostani hogy a 3.nevemen szólít(2.keresztnevem) ha ugratni akar.

Amit utálok, és egész életemben nem is használtam soha, sokszor a hivatalos papirokra se irom le, es soha senki nem szolitott ugy az egesz életemben.


Erre a mostani barátomtol folyamat hallom hogy ezzel szívat.


Es a plane hogy amugy nagyon szép az elso nevem amit használok, de mindenki leröviditve mondja ill maskepp es nem is ugy becézik ahogy kene, mert mindenkinek degradal valahogy engem szépen szólítani, csak akik valoban szeretnek hívnak úgy, azt meg nem használja aki a barátom plane.

2021. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondta tőlem biztos nem kell neki több gyerek. Van 2 gyerekünk.
2021. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondott semmit. A volt férjem fütyült nekem mikor szexelni akart. És egyszerűen nem értette mi ezzel a probléma. Azt mondta azért mert aludtak a gyerekek és nem kiabálhatott. De basszus akkor jöjjön oda, mozduljon meg vagy valami.

Ja a másik, őt nem érdeklik az érzéseim és gondolataim, nem tud velük mit kezdeni.

2021. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alessandro10 ***** válasza:
83%

Nálam az tette be a kaput, amikor azt mondta a feleségem,hogy nem való nekem a család.😲

(Mondja ezt egy olyan ember, aki 2 férjet hagyott el, majd a kislányát is átadta az apjának.)


Na ja! Befogadtam, meg neveltem a gyerekét, értük éltem... aztán haltam.


Ezzel itt le is zártam a kapcsolatot.

2021. szept. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

4#...vagy vonzza az olyan palikat akiknek nem való család.

Másért nem hagy el.

2021. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alessandro10 ***** válasza:
5!Engem nem érdekel, ha már nem volt szerelmes, de az, hogy a saját gyerekéről is lemond azért mert neki bulizni,motorozni, éjszakázni, élni van kedve, a gyerek meg le van tojva, az már nem nagyon fér bele.
2021. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!