Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családapák, férjek miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapák, férjek miért?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy párotok, feleségetek van, esetleg gyerek is, de idővel mégis vonzódni tudok más nőhöz. Legyen ez egy kolléganő. Miért tud elcsábítani, ha boldog életetek van?

2021. szept. 2. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincs boldog életük azért, mert lapos a szex, mondjuk megszokott is 5-10 év után. Persze hogy vonzódik vágyakozik az új után.
2021. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha szeret, nem vágyakozik.
2021. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Még egy hősszerelmest is eltérít a nagy ködben ha hirtelen feltűnik a színen egy másik bájos baratságos nő...

Saját szememmel lattam ilyet is.

2021. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

*Elpárolog még a szerelem is.


Ez komolyan így van.

2021. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ebben a helyzetben vagy?
2021. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ő a feleség a férjnek bejön a kolléganő.

Igazából egyetlen dologgal nem tudsz versenyezni, az pedig az újdonság varázsa.

Az a férjeden múlik mennyire merül ebbe bele. Rajtad meg hogy meddig tűrsz.

N

2021. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert MÁS.
2021. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem a kósza kalandra értem.


Miért dönt úgy egy férj, hogy ledobbant és a gyermeke ellenére egy másik nőt választ? Úgy hogy nagy problémák soha nem voltak a kapcsolatban.


Igen, én vagyok a feleség.


A férjem közölte, hogy azt hiszi, beleszeretett egy kolléganőjébe és elkoltozik tolunk

2021. szept. 2. 22:53
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

A gatyát is pereld le róla.


Hirtelen nem is kell majd annyira az új nőnek csórón, érzelmileg (is) kisemmizve.


N

2021. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
9. Amikor majd olyan kérdésre válaszolsz, ahol a nő lép le, ott is ugyanezt mondd a férjnek.
2021. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!