Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családapák, férjek miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapák, férjek miért?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy párotok, feleségetek van, esetleg gyerek is, de idővel mégis vonzódni tudok más nőhöz. Legyen ez egy kolléganő. Miért tud elcsábítani, ha boldog életetek van?

2021. szept. 2. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

50 éves vagyok. Kikezdett velem a 20 éves kolléganőm, nyiltan szexkapcsolatot ajánlott.

Soha nem lesz még egy ilyen lehetőség.

Fantasztikus félév volt. Sose gondoltam hogy több lesz mint szex.

2021. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem miért döntött úgy a volt párom, hogy a gyereke ellenére kidob és egy új férfit választ?


Szerintem azért, mert egyszerűbb egy frissebb kapcsolatot kezdeni, amiben nincs(még) semmi probléma, mint kitartani a jelenlegi mellett. Így rögtön nem kell kompromisszumot kötni és szembe nézni a problémákkal és megoldani őket. Ami lehet az is, hogy csak unja magát a férjed.

Inkább azt az illúziót keresni, hogy a következő majd tökéletes lesz. Na meg plusz az újdonság varázsa. Nyilván az első egy-két év álltalában nagyon jó.


A gondok a mézes hetek után jönnek :D Becsülöm azokat, akik ilyenkor is ki tudnak tartani és szeretik, tisztelik egymást és képesek megoldani a problémáikat szét válás és a másik háta mögötti aktív keresgélés nélkül is. Egyszer talán én is találok majd egy olyan nőt, akivel ez kivitelezhető.

2021. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy nem ordibáltok egymással, meg nem repkednek a tányérok még igen súlyos problémák lehetnek egy kapcsolatban. A félrelépések, szakítások/válások leggyakoribb okai

90%: érzelmi ellaposodás, természetesnek veszik, beleszürkülnek. Teli kancsóba már nem tudsz vizet önteni, de ha félig üres akkor könnyen megy.

9%: nem megfelelő párválasztás, ellentétes személyiségek vagy ha "ha nincs ló jó a szamár is" eleve alapján nem is tudott a megfelelő mélységű érzelmi kötelék kialakulni

1%: kötődési diszfukciók, csapongó, örök vadász marad az egyik fél

>0,1%: minden más


Figyeled? Nincs a listán sem pénz, sem anyós, sem egyebek amit legtöbben oknak vélnek. Az csak a felszín, az igazi ok annál mindig mélyebben van.

2021. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Ő nem boldog. Neki nem boldog az élete. Csak Te gondolod így. Másképp nem tudta volna "elcsábítani" a kollegina. Nagyon nem is kellett őt csábítgatni azt azért elmondom.

Azt nem kérdezem meg hogy próbáltátok-e ezelőtt rendbehozni a kapcsolatotokat, mert ha te azt hitted ő boldog, akkor nyilván mit sem sejtettél az ellenkezőjéről. Ennek fényében akkor rohadjon meg a mocsok..

Viszont emelkedj felül a gyermeked érdekében. Ő lássa azt, hogy békében is el lehet válni, ne legyen neki nagyobb trauma a szükségesnél azért mert te -érthetően- neheztelsz a majom apjára.

2021. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
De attol mèg lehet boldog a kapcsoataban csak kell a masik p.nci es az most jobb
2021. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

De őszintén, ha te boldog vagy, ha te tényleg boldog vagy a kapcsolatodban. Lefekszel mással? Csak mert miért ne alapon?

Ha igen, akkor elnézést, más az elképzelésünk a boldog kapcsolatról és nincs "értelme" közös nevezőt keresni, hisz másképp gondolkodunk.

2021. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
És ki mondta, hogy boldog életünk van, azért mert van asszony meg gyerek? 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tud "elcsábítani", ha nem boldog az életünk. Nálunk legalábis ez volt, de nem a kolléganő csábított el, ketten kellettünk ehhez, szerelmesek lettünk egymásba. Otthon mi sem veszekedtünk, nem voltak komoly problémák, de beszürkültünk, ellaposodtunk, és hiába próbáltunk változtatni, nem ment. Szex évek óta nem volt, max néha egy könyöradomány a részéről... csak a gyerek miatt maradtunk együtt, annak ellenére, hogy emberileg és szülőkként jól kijöttünk egymással. Nagyon jó döntés volt, hogy a kolléganőmet választottam, azóta is együtt élünk, és minden a legnagyobb rendben.
2021. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert reggel felkelek gyereket beviszem a suliba dolgozom este hazaérek.

Itthon jön a feladat hogy kitépte a konnektort akkor megszerelem, összetörte a kocsit intézem, nem indul a fűnyíró megjavitom, rossz a telefon ki kell dobni (170 ezer volt mert a többi vacak azt ez is) én titokban kivagom az új tok alját amit vett mert betakarta a mikrofont azért nem működött, de nem szólok mert akkor hülyének nézem , csodnben vagyok mert letépte a szekrény ajtot megcsinálom , leülök tévézni mellém ül és valami Vackot kell néznem mert amit néznek az zavarja, és alszik míg én egy unalmas nézhetetlen dolgot nézek mert a azon akár aludni.



Ha elmegyünk étterembe a gyerekem minden alkalommal rám borítja a kaját, már meg se szolalok csak narancslé től cuppogo cipővel megyek a kocsihoz , ha kettesben megyünk akkor miért a konyha közelében van itt hely , de vacak ez, nézd a pincér nem jól csinálja azt a mozdulatsort, tojásos ételt kértem és ezek tojást tettek rá de szemetek, hallgatom, néha nem megyek 2x ugyanoda mert belekopnek a kajaba.


De van szép ház feleseg, gyerek, 2 autó , nyaralás, kívülről minden tökéletes.


És akkor találkozom valakivel , örül egy vacsinak, setanak, mosolynak, kedvességnek, nincs nyomás , teher stressz, az egész egy igazi béke és megnyugvás. Hiszen nem kell semmi, csak egy őszinte mosoly


Na, ezért.

2021. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!