Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik valamit vinni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik valamit vinni a párom anyukájának és apukájának amikor legelsőre elmegyek hozzájuk?

Figyelt kérdés
párom el fog vinni bemutatni a szüleinek,akkor még nem alszok náluk.Illik vinni valamit nekik? és ha mondjuk harmadszorra talákszom velük amikro már ott alszok,akkor ne vigyek nekik valamit?
2008. dec. 10. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illik, vagyis mért is vinnél ? !

Ha esetleg pont névnap ...stb... vannak akkor igen de bemutatásnál nem szoktak, a lényeg az hogy bemutatkozz és viselkedj ugy ahogy szoktál, ez nekik a lényeg , jobb mint egy ajándék, én nem szivesen fogadnék elsö alkalommal ajándékot, mert ugy vélném le akar kenyerezni, az éned a lényeg !!, meg ahogy viselkedsz a lánnyal, v fiuval / nem irtad / sok szerencsét, én 40 évesen most élem át a gyerekem párja bemutatkozását, :D

Késöbb vihetsz neki / nekik valamit, de szerintem csak alkalmakra.


Még 1x sok szerencsét.

2008. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok :) am.nagyon szépen köszönöm :) én is kivánok sok szerencsét :)
2008. dec. 10. 20:45
 3/12 anonim válasza:
0%
természetesen illik.Anyukának egy virágcsokrot vagy egy bonbont,apukának egy üveg bort,szivart...bármit
2008. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az első válaszolóval egyetértek
2008. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sztem ne vigyél semmit(majd alkalmakra), a fiúnak viszont szokás ha elsőre megy hozzátok
2008. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem illik, ahogy az első válaszoló írta.

Nem is túl szerencsés, ha nő, nőnek visz virágot. Majd második, harmadik alkalommal, ha kicsit megismerted őket vigyél cukrászdából sütit, de semmi esetre ne virágot és dohányárut (az a fiúk dolga)


Egyébként remélem "legelsőre" mész, nem pedig a "legelőre" - ahogy írtad? :))

2008. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már szerencsére kiment a divatból, hogy viszünk ajándékot, leülünk a kanapéra, a lány tőlem jó 1 méter távolságra és elbeszélgetünk a szándékaim tiszta és komoly voltáról. :)
2008. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

háát eddig úgyvan,h. én megyek hozzájuk legelőre és legelsőre is :P

én azt hittemh,. kell vinni bonbont,bort vagy virágot:)

2008. dec. 10. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ felesleges, ha csaj vagy semmiképp. Srácoknál azért illik, főleg, ha komolyan gondolják a kapcsolatot egy üveg bor, egy doboz csoki, stb.
2008. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen ,lány vagyok :)
2008. dec. 15. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!