Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról aki havonta jár kozmetikushoz? Szemöldök formázásra, arctisztításra, pedikür-manikür?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 22:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%
Kikúldeném afganisztánba 2 évre. Na ott menjen körmöshöz meg pilláshoz....
2021. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
71%
Számomra semleges. Szeretem, ha valaki ad magára, ugyanakkor fölöslegesnek tartom ilyen dolgokkal szakemberhez fordulni. Számomra hasznosabbnak bizonyult kitapasztalgatnom a dolgaimat és utánajárnom a saját problémáim profi megoldásainak. Tiniként még én is jártam kozmetikushoz, mai fejjel viszont semmi pénzért nem adnám az arcbőröm kozmetikus kezei közé, mióta a magam útját járom, a szemöldököm végre nem túlszedett és a bőröm is csodálatos, egészséges. Sajnos a legtöbb szakember márkákkal és nem hatóanyagokkal dolgozik, sokuk tudása nem naprakész, én ezt tapasztaltam és emiatt nagyon bizalmatlan is vagyok.
2021. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%
Jajj ne...Nem tudnám igazán férfinak tekinteni.
2021. szept. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem zavarna.

En is jarok miert ne jarjatna egy ferfi is.

Egyesul a soli amit haznak tartok.


Am szakallas ismeroseim is havonta jarnak igazitasra. Nem csak a szakallat de a szemoldokot hajat is rendbe teszik nekik.

2021. szept. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
15%
Ismertem ilyet, közelről úgy nézett ki mint egy nő, ki volt spirálozva a szeme is, szép kigyúrt testhez. A szemöldökhöz nem nagyon kellene hozzányúlni, ha csak nincs összenőve középen mert ha szedeted, elvékonyítid tényleg bu+is hatást kellt még ha hetero vagy is, nem ápoltnak tűnsz hanem melegnek, ez nagy különbség. :) Az arctisztítás oké, a pedikűr manikűr is, bár ha nincs tyúkszem, bütyök, benőtt köröm, szerintem felesleges ezért pénzt kiadni. A szolit is ésszel, a narancssarga bőr sem menő. Nagyon feher bőrüeknél sajnos nem barnít.
2021. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%

Szemöldökszedés teljesen jó, nagyon sokat dob egy formás szemöldök az emberen. Arctisztítás.. pattanásos FÉRFI? Mennyi idős? Rászorul, vagy csak szereti, ha piszkálják az arcát? Amennyiben aknés, megérteném, ha nagyritkán egy két pattanása van, akkor nem. Egyszerűen azt meg tudja csinálni magának.


Manikűr HAVONTA? Pedikűr HAVONTA??? nekem ez a kettő nem fér bele. Vágja le magának a kezén a körmöt, ha zavarja kicsit reszelje meg, de nem kell szabályosnak lennie egy férfi kezén a körömnek. Egyrészt tök rövid, senkit sem érdekel, másrészt meg.. nem érdekel senkit. A lábán meg pláne nem, ezt fel sem fogom minek járkál. Csak nem lusta magának lereszelni a bőrkeményedést? Ezek nem olyan dolgok, amik szakmunkás igényelnek, a reszelőt ő is képes mozgatni az érdes sarkán.


Szolárium? Egészgételen, egyszerűen káros. Nagyon kevés embernek van szüksége ilyesmire, a legtöbben bőven elég barnák maguktól is. Aki mégis rászorul egy kis extra barnaságra, az fújassa le magát, az nem ártalmas.


Nekem több dolog jutna eszembe: kényszeres(mindene legyen tökéletes), metroszexuális(túl sokat foglalkozik a külsejével), esetleg az első kettő kombója, vagy transszexuális, csak nem ismerte még be, és szeretne a női világhoz tartozni.. vagy hiányzik neki tényleg az anyja, vagy valami beteg perverz, aki élvezi, ha nők dolgoznak rajta, érnek a testéhez, esetleg dicsérgetik pénzért, és imád csupaszon lenni nők közt a szoliban..

2021. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
50%
Egy pasi bőre is pattanásos, miteezeres stb. lehet.Pasik is járnak kozmetikushoz.Szoliban is elég sok van, ahova és járok ott eléggé, ez nem azt jelenti, hogy természetellenes színig barnulnak.Sokan bőrprobléma ellen.Tudon orvosok frászt kapnak tőle, de nek erős ekcémán sokat segít.Láttam már 60 körüli férfit is szoliban.Szemöldököt sem árt rendbetenni ha valakinek pl. összenő.Nem csak nőies szemöldök van.
2021. szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nincs ebbe semmi rossz. Jobb mintha igénytelen lenne.



A manikűr talán túlzas, de a szép kezek vonzóak.


Van akinek genetikailag problémásabb a lába (bőrkeményedèsek pl) amit egy szakember könnyen rendberak.


A bőr ugyanilyen. Ha rendbe van rakva a kozmetikus által, sokkal jobb mintha tiszta pattanás lenne.


A szemöldök is olyan hogy valakinek olyan erős, hogy kb összenő, így sokkal jobb ha kiszedeti.

2021. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%
Bànom is én hova jàr, nehogy màr én mondjam meg neki mit csinàljon.
2021. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
Jól teszi. Szomorú, hogy még mindig ott tartunk, hogy az igénytelenség a férfiasság fokmérője. Nyilván ha túlzásba viszi, az ugyan úgy gond, mintha bármi mást vinne túlzásba.
2021. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!