Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatod barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatod barátságból alakult ki? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Mesélnél róla? Szívesen olvasnék tapasztalatokat.
2021. szept. 7. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Még egyszer sem volt olyan, hogy barátilag közelítettem meg egy lányt, és abból több lett végül.

Általában ha baráti tengelyen építkeznek a felek, akkor abból barátság vagy barátzóna lesz.

2021. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A miénk úgy két éves ismeretségből. Alkalmanként találkoztunk közös társaság miatt.
2021. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Találkoztunk. Mindketten ki voltunk éhezve a szexre. Az első randin összebujtunk.

5 éve együtt vagyunk. Meg mindig szuper a szex.

Persze kellett hozzá hogy hasonló legyen az értékrendúnk a kulturális hátterúnk.

2021. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ket éves ismerettsegbol, közös hobbi és baráti kör.
2021. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Mi a semmiből jó barátok lettünk, utána jöttek az extrák, és végül belémszeretett a srác :D Persze én már akkor bele voltam zúgva amikor barátok sem voltunk, így könnyű dolga volt :D
2021. szept. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Barátságból sosem alakul ki kapcsolat. Ha igen, akkor meg több volt barátságnál mindig is.
2021. szept. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az elso pasimtol kezdve csak olyan van hogy szexualis orientaciobol indul bármi.

Meg akarnak kapni ezert kezdemenyeznek ezert megismerkedunk esetleg szex is van az elején vagy kaoasbol szenvedellyel indul stb.

Barati megkozelitessel még soha nem akartak tolem semmit. Szoval aki nem kezdemenyez vagy csak beszelgetunk elvagyunk az ugy altalaban kesobb se kezdemenyez abbol nekem soha nem lett még semmi.

2021. szept. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
*kapásbol
2021. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mennyire eltérnek a vélemények, tapasztalatok ;) Köszi mindenkinek!
2021. szept. 8. 07:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen, hogy több hónapos barátságból lassan kapcsolat lett. Amúgy nem volt az igazi, nem tartott sokáig, csak 9 hónapig. Azóta aki első látásra is barát, ott is marad.
2021. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!