Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj mással látni az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj mással látni az exem, miért van ez?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele anno. Utána én folytattam a csajozást, mint előtte, de egyik sem lett komoly. Exem elég komoly csaj volt, emiatt is mentünk szét, mert én még nem tartottam ott, hogy bárkivel is tervezzek. Kicsit unalmasnak találtam akkor, de most pont arra lenne szükségem, amit anno tőle kaptam. Már bánom, hogy elengedtem, azóta sem találtam olyan normális csajt, mint amilyen ő volt. Már van valakije, akivel együtt is él. De tudom, hogy nem szerelmes abba a pasiba. Mit tehetnék?
2021. szept. 8. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Semmit! Ha egyszer elengedted,viseld a következményeit!
2021. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
80%

Elmondom, hogy miért: mert nézegeted.


Mit tehetsz: tudatosítod magadban, hogy te döntöttél így, és elment a hajó.

2021. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!