Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért gúnyolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért gúnyolnak még 16 is évesen valakit, hogy szűz lányként?

Figyelt kérdés

Nem 16 vagyok, felnőtt és már rég nem vagyok az, de maga a jelenség, mert hallok ilyet.... Meg nem is rólam szól, csak általánosságban, de velem is ez volt, 16 évesen már a barátnőim is, ha meg megtudta egy fiú, hogy 17 évesen is az vagyok, kicsinált, kiröhögött, ezért nem is álltam szóba senkivel... Már gáz volt akkor is, de hogy veszítse el kb, ha mindig gáz... Nyilván akivel odáig jutsz, el kell mondani. A barátnőid meg valószínűsítik, ha kb, gyerekkorod óta nem volt még addig soha barátod és mondjuk naponta találkoztok. Nem kell mondani vagy az orrukra kötni.


12 évesen nem? (mondjuk manapság sajnos ez van, hatodikosok, hetedikesek már dugnak) Vagy aki nem úgy születik? Vagy aki ilyen-olyan okból nem veszíthette el időben, akkor kb. ennyi... Letagadni meg ezt nem igen lehet....

De hogy veszítse el kb., ha már ennyi idősen is kigúnyolják érte, arról nem beszélve, hogy hogyan szerezzen tapasztalatot, ha kb. mindig gáz, hogy nincs... Ez kb. az, mint pályakezdőként munkahelyen elvárják mindenhova a tapasztalatot, de hogyan szerezzen, ha szóba sem állnak vele, ha nincs...


2021. szept. 9. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert agyhalottak 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyi eszük van mint egy csirkének, csak a csirke aranyos állat.
2021. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja ezt a tündérmesét meg felejtsük el, hogy aki szeret annak nem számít, meg olyannal veszítsd el, mert az fontos... Ja, ilyen kb, nincs...


Amúgy meg az is, hogy kb. társadalmi elvárás, hogy muszáj barátodnak lenni és nemi életet élni középiskolában... Mennyire gáz már... Ráadásul az én szüleim meg sem engedték volna, hogy mondjuk 14 évesen barátom legyen, ha akartam volna sem...

2021. szept. 9. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig van miért gúnyolni. Ha nincs, kitalálnának valamit. Hidd el, van pár ember, aki annyira nem tud a hitvány életével mit kezdeni, hogy muszáj máséba beleszólni.
2021. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, de ez nagyon általános... Ismerek olyan kislányt is, aki azért feküdt le valakivel, hogy elmondhassa, hogy már nem az és ne cikizzék a barátnői.


Ez kicsit komolyabb dolog szerintem. Csak belegondolva, mit szólna valaki, ha kiderülne mondjuk, hogy 20 évesen még nem volt valakinek barátja? Meg milyen világ az, ahol kb. elvárás, hogy folyamatosan legyen párod 16 után...


Rólam azt is kitalálta az egyik szomszéd, hogy tuti anorexiás vagyok vagy valamilyen pszichés zavarom van, mert 22 évesen egy évig nem volt senkim...

2021. szept. 9. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában a gúnyolók ugyanúgy szüzek csak valamivel bele akarnak kötni a másikba
2021. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ők meggondolatlanok és felelőtlenek és próbálják azt beállítani a normának hogy ne legyenek egyedül
2021. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert megakarják dugni, és tudják hogy a fütyköstől fél ..
2021. szept. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!