Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen képtelen vagyok egy lányal megismerkedni.22 éves vagyok és szűz szerintem ez mindent elárul. Szerintetekn is reménytelen helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés

Az baj, hogy minèl jobban telik ugy leszek egyre zarkozotabb. Ha valami csoda folytán megismerkednènk egy lányal akkor is elèg gáz lenne ha kiderülne, hogy szűz vagyok.

Elkèpzelni se tudom, hogy kène ismerkednem.


2015. aug. 11. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neten nem megy?
2015. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön kiderülnie, hogy szűz vagy. Egyébként pedig miért lenne gáz? Ismerkedj neten, ha nem szeretsz társaságba járni.
2015. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan szüzek még 22 évesen.
2015. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, bár nem olyan sokszor probálkoztam. Bár fogalmam sincs hogy mennyi èrtelme lenne
2015. aug. 11. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz. Elég kicsi az esély rá, hogy majd egy nő fel fog szedni. Ráadásul úgy, hogy visszahúzódó vagy. Ki kell lépned a komfortzónádból.
2015. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is most szedtem fel egy szűz srácot és egyáltalán nem zavar szerintem aranyos és tetszik h ártatlan és meg ronthatom xd
2015. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem fognak felszedni:D


Az igaz nem szivesen mozdzlok ki a komfortzonámbol, de ez nem lustaság.


Tènyleg csak a net megèrhet mèg egy probát. Csak ezel is az a gond, nincs tapasztalatom hozá

2015. aug. 11. 12:46
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha nem próbálsz ki semmit, soha nem is lesz tapasztalatod. Egyébként nem javaslom a társkeresőket, mert abban nagyot fogsz csalódni. Főleg tapasztalatlanként.
2015. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá, sokszor egy kezdetleges haveri, baráti viszony is át tud alakulni szerelemmé.- De mégis, ha odamennél ismerkedni személyesen egy lányhoz, aki megtetszik, mi történhet? A legrosszabb, h visszautasít.. És ? Szerinted ez nem fordul elő bárkivel naponta 27 ezerszer?

Ismerkedni nem nehéz, hodd el. Bárhol lehet. Egyszerűen csak odamész ahhoz aki megtetszik és tök őszintén elmondod, h figyeled egy ideje és szeretnéd, ha eljönne veled meginni valamit vagy akárhova... Csak egy kis önbizalom kell. Ne az lebegjen állandóan előtted, hogy úgysem fog sikerülni, mert akkor olyan, mintha rád lenne írva, hogy egy "szerencsétlen p0cs" vagy és a legtöbb lány nem szereti, ha egy fiú nem bír kinyögni 2 értelmes mondatot. Bátorság.

Nem kell állandóan agyalni.. Csak spontán...!


30N

2015. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom, hogy spontán kène csinalnom ès vesztenivalom sincs. Csak mègis ha valaki olyan közelèb kerülök aki tetszik azonal le blokolok ès begörcsölök. Tudom nem tul fèrfias dolog de sajnos ez van. Valahogy a ismerkedès terèn több önbizalmam lenne ès nem lennèk ilyen zárkozott akkor lehet hogy mene az egèsz dolog.

Csak valahonan önbizalmat kène szereznem. Az igazat megvalva nincs sok önbizalmam, mondhatni se menyi

2015. aug. 11. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!