Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha mindig én írok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha mindig én írok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Megismertem egy lányt, vagyis hát ráírtam pár napja.

Van, hogy hajnal 2-3 ig beszélgetünk meg minden, meg már élőben is találkoztunk párszor. (randinak nem tudom lehet-e venni, de csak kihívtam mondjuk sétálni és beszélgettünk meg ilyenek), viszont szinte csak én írok rá. Ez mennyire gáz?


Biztos, hogy szimpatikus vagyok neki és érdeklődik irántam, mert mondta, hogy legtöbbször nem ír vissza senkinek és ha kihívják sem megy sétálni senkivel sem fiúk közül, szóval ez jelenthet valamit, +már az ölelés részhez is elértünk, szóval vannak apróbb jelek.


Gond, ha csak én írok rá? El kellene engedni ezt a dolgot?



2021. szept. 11. 16:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nagyon szívesen! 👍 Csak tegyél annyít hogy hallgas a szívedre.
2021. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de felejtős, ha ennyire inaktív a csaj...
2021. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én is ugyan igy voltam(lány vagyok)

Volt egy fiú aki mindig keresett de én soha se őt mert nem akartam zavarni(meg általában ismerkedésnél a fiúknak is illik kezdeményezni a beszélgetést)

Ő mindig ugy kezdte a beszélgetést hogy "szia ,zavarlak?"

Aztán egyszer nem irt délelőtt ahogy szokott és akkor kerestem én először

Azóta együtt vagyunk😁

2021. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12#

Nem inaktív, mert keresi a társaságom, illetve ha nem lennék neki szimpatikusan akkor nem jönne velem sehová sem, csak tényleg nem értem ezt az egészet így..

2021. szept. 12. 10:24
 15/15 A kérdező kommentje:
De megpróbálom azt, hogy nem írok neki pár napig, aztán abból kiderül minden.
2021. szept. 12. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!