Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan szoktátok külsőre megkülönböztetni a 16-17 éves lányokat a huszonévesektől?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak én szoktam e így járni de már többször is megtörtént velem az, hogy odamentem egy lányhoz de aztán kiderült róla, hogy jóval fiatalabb volt mint amilyennek tűnt.

2021. szept. 12. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Sehogy, nem foglalkozom ilyenekkel.


Volt a múlt évtizedben 16-17 éves, meg huszonéves csajom is.

2021. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
96%

Én is sűrűn járok így. Nagyon nem tudom belőni a kort, és még az sem játszik hogy ráncok meg ilyesmik alapján azonosítsam. Viszont sokan a hangból, gesztusokból, gondolatokból, hozzászólások milyenségéből lövik be a kort.

Többi válaszadó biztosan többet tud segíteni, tőlem ennyire telt 😅

2021. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért, hát hány éves vagy Kérdező és 2.?
2021. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
ránézésre nem feltétlen lehet, de pár mondat után kiderül. Aztán mi baja lehet a lánynak a 30 éves dákótól, ugyan akkor mint a 16-7 éves fiúnak mert abban a korban már nem nő fél milit sem !
2021. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy. Vannak helyzetek nyilván, amikor könnyű, mert nála van az iskolatáska, vagy olyan társaságban van, ahol a többi emberről látszik, hogy fiatalabb, és így kijön, hogy közéjük tartozik. De mivel ugyanúgy sminkelnek, öltözködni, viselkednek, mint az idősebbek, így én lehetetlennek tartom csak külsőségekből megítélni. Nyilván azért egy 25-30 éves nőt már elég ritkán néz az ember tininek, de még ez is előfordul... eladók tudnak mesélni erről, mikor elkérik a személyit pia/cigivásárlásnál. Visszafelé viszont nagyon sok... sokkal tobb 16-17 éves lány van, aki simán akár egyetemet végzett nőnek látszik, de legalább egyetemistának.


És tudom, az a legnagyobb szívás, hogy egy kezdeményezésnél pont a megszólítás a legnehezebb, abba kell fektetni a legtöbb energiát. És gyakorlatilag max pár mondat után dobhatod is a kukába. Szóval jobb gyorsan túllenni ezen a kérdésen, és akkor legalább az idődet nem vesztegeted. De az energiabefektetésedet már nem nyered vissza sajnos 🙁 önbizalmadat ne veszítsd el emiatt, az a lényeg. Legyen meg a bátorságod a következő próbálkozáshoz! 😉 Annak meg párja lesz, vagy csak simán nem jösz be neki, vagy akármi... szóval ezer más ok van az ismerkedés azonnali lezárására. Ez csak az egyik. Nem egyszerű, azt elhiszem...

2021. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Minek? Dugható mind.
2021. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Ti nem hánytok magatoktól?

Az a gond, hogy sok 12-13 évest ugyanúgy nem tudtok megkülönböztetni egy 16 évestől. Aztán nektek áll feljebb, mikor az egyik szülő beborít a kukába.


Kérdező: nyugodtan kérdezz rá első körben, hogy hány éves. Ha kis gimis, akkor szép napot kívánsz, meg jó volt beszélgetni, és balra el. Ez egy teljesen korrekt, férfias hozzáállás, és nincs benne semmi ciki, hogy benézted.

Egy tipp: ha nem egyből vágja rá, hogy 18, hanem tart előtte pici szünetet, akkor hazudik. Neked se kell gondolni a korodon.

2021. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Amelyik összeszedettebb és jobban össze van rakva, az fixen idősebb. Több 25-27 éves nő ismerősöm van, nem az az öregedő fajta, hanem a sportos, igényes, feszestestű, feszesarcú. Simán azt mondanám némelyikre, hogy 18, csak azzal a különbséggel, hogy látszik rajtuk, hogy megvan már a stílusuk, nem mást majmolnak, minőségibb dolgokat hordanak saját zsebből ugye, kimértebb a viselkedésük.


Inkább úgy mondanám, hogy a saját kereset és a külön élés látszik rajtuk, meg az, hogy jobban képben vannak magukon dolgokkal. Nehéz elmagyaráznom, de talán értitek.


A fiatal lányoknak meg van egy eggyel ócskább, tucat hatása, gyakorlatilag dolgokat hordanak meg csinálnak, ha kell, ha nem. Ha illik hozzájuk, ha nem

2021. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

"Ti nem hánytok magatoktól?


Az a gond, hogy sok 12-13 évest ugyanúgy nem tudtok megkülönböztetni egy 16 évestől. Aztán nektek áll feljebb, mikor az egyik szülő beborít a kukába."


-----------


Nem hányok, mert nincs miért. 15 éves koromtól benne vagyok a csajozásban, többféle életkorú lány megfordult már az életemben. Meg tudok különböztetni egy 12-13 évest egy 16-17 evéstől, persze van kivétel, de alapvetően a 12 évesek még éretlenek. De egyébként most egy 40-es nőt ismertem meg legutóbb, a volt munkahelyemen.


Visszaterve a tinikre: egy 16 évest már nehezebb megkülönböztetni, mivel ugyanolyan nagyseggű, nagymellű, mint a 20 éves, ha meg molett, az rátesz egy lapáttal. De nem is kell, mert ha belemegy a szexbe, az legális. Ennyi.


A szülő meg nem minden esetben áll negatívan a nagyobb korkülönbséghez. Én két tini lánynak is jóban voltam az anyjával, egyszer akkor, amikor már majdnem huszonéves voltam, egyszer meg akkor, amikor már a huszonéves korom közepén jártam.


Az előbbi esetben még iskolatársam is volt az egyeik anyuka, mert mindketten egy suliban voltunk felnőttképzésen. Na, ha ezen meglepődsz, akkor hozzáteszem, hogy ekkoriban már külön voltunk a lánnyal, de az anyjával jól elbeszélgettem a szünetekben.


Szóval feleslegesen károgsz, mint egy varjú. Nem mindenki olyan maradi mint te. Esetemben nincs is rá ok, mert nem használtam ki soha egyetlen barátnőmet sem.


1-es voltam.

2021. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Van egy csúcstechnologiás szerkezetem amit arra fejlesztettek ki, hogy az különbséget tudjak tenni, úgy hívják, hogy a "szemem".
2021. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!