Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gimis csaj kijöhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gimis csaj kijöhet egy 30-as férfival?

Figyelt kérdés

Pontosabban 28 éves vagyok. A kérdés igazából elméleti,mivel mostanában csak valamiért ez a korosztály izgat az ilyen 9-12-dikes lányok.


Az izgat bennük hogy még olyan fiatalok,biztos tudnám őket erre-arra tanítani+mocskos szexik,azt érzem hogy nekem ők kellenek. Meg amúgy ilyen fiatal lányokkal nem is voltam még a legfiatalabb 19 éves volt (nagyon buta volt szegényke de mindegy azért szerettem 3 hónapig)



Az én korosztályom már egyáltalán nem izgat (persze itt is vannak gyönyörű nők) nem erről van szó,hanem már a legtöbb gyereket akar meg folytonosan a pénzen vannak fennakadva.


Nekem ami kell megvan kocsi,ház stb de a legtöbbnek már ez sem elég szóval kuka nálam az összes.


A kérdésem tehát az hogy párkapcsolatban lennének azért nagy gondok vagy nem?


Egyébként ha csak alkalmira találok valakit nekem az is jó,de azért jobb lenne egy kapcsolat....most akarok náluk próbálkozni,van is már pár jelöltem,csak érdekel a véleményetek.


2021. szept. 13. 16:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha annyi idős lesz, mint most te, akkor lecseréled egy fiatalabbra?
2021. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem összetalokozol egy apukával, aki elás majd a hátsó kertjükben azért, amit szándékozol a lányával tenni.
2021. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
nevetseges, es elegge ilyeszto, hogy felnott ferfi gyerekekkel akar ismerkedni, mivel ok meg naivak es nincsenek elvarasaik.
2021. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az apa jelölt tudna bennem kárt tenni,megtudom védeni magam,egyébként 3-as hiába negatívat írtál azért van benne valami.
2021. szept. 13. 17:05
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van eselyed, eleg csak piciket kinyitnod a penztarcad, sajnos rohadt konnyu onbizalomhianyos kislanyokat agybavinni igy.


Undorito vagy, ahogy az osszes ilyen pasi.

2021. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvered az apját, azzal biztos impolnálni fogsz a csajnak. Nice logic.
2021. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Hűhaaa micsoda kérdés.Jöttem olvasgatni.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

7-es,

csak nem a híres 199centiméteres? :O

2021. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

9 -es lányok 14-15 évesek. csak szólok...

Nem ezek nem neked való lányok, több okból sem, meg a törvény se engedékeny ez esetben. 18+ lányokat keresgélj.

2021. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Középiskolás koromban eszembe sem jutott, hogy 30 éves pasik után szaladgáljak.
2021. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!