Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan csaj, akinek...

Van itt olyan csaj, akinek lenne kedve egy sportos, értelmes, aranyos, figyelmes férfival megismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem társkereső, és hogy ez a milliomodik ilyen kérdés, és, hogy kb 0 az esélye, hogy itt valakinek ez bejön, és lehet trollkodni, én is szoktam :) néha, ilyen kérdésekre. De mit veszíthetek? Igazából szexkapcsolatot keresek, amiből persze lehet bármi, amit tudni lehet még rólam, hogy rendkívül kitartó vagyok, ha olyan lány, vagy nő vagy, akinek elege van a két perc alatt elmenőkből, akkor én vagyok a te embered.
2013. okt. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá :) Sorstárs vagyok :) 19F
2013. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férfi mit takar? Mert nálam 30 felett számít férfinak valaki. Kétlem, hogy te az a kategória vagy. Amúgy meg a szép szavak (sportos, értelmes, stb) helyett jóval többet nyom a latba, hogy milyen a fejed. Ha arra is büszke lehetsz, írj privit.
2013. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért te bírod 3 percig is? XD
2013. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Multkor az en.kerdesem torolve lett tehat akor ez is delete..

14N

2013. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 évesen N betűt nyom be, ezen jót röhögtem :D
2013. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elirtam XD 24N
2013. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!