Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eredetileg is ez volt a cél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eredetileg is ez volt a cél? ( részletek lent.)

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszú lesz és büszke se vagyok rá, de várnám a véleményeket!

40 feletti nő vagyok, csak kizárólag szexkapcsolatot kerestem. ( az okok lényegtelenek.) Többekkel találkoztam egy kávéra, és nyitva hagytuk a dolgot, hogy még egyszer összefutunk és meglátjuk. És akkor jött egy férfi, akinek már a fotójától is mélyebben vettem a levegőt, majd az első találkozókor azonnal tudtam, hogy őt akarom. Úgy tűnt, a dolog kölcsönös, eszméletlen jókat szeretkeztünk, és -úgy tűnt, hogy- mindketten azt kaptuk, amit kerestünk: frenetikus szeretkezéseket, rokonszenvvel, de komolyabb érzelem nélkül. De aztán változtak a dolgok. Én mondtam ki először, hogy ’ azt hiszem, beléd szerettem’, de azonnal, habozás nélkül jött a válasz, hogy ’én is szeretlek’. Ez után változott a felállás, találkozni változatlanul csak a szeretkezés miatt találkoztunk, de ettől kezdve már a telefon/email/sms is játszott. Egyre többet tudtunk meg egymásról, és kezdett egyértelmű lenni számomra, hogy a férfi nem egy jellemóriás: apró simlisségek, csúsztatások, állandó anyagi zavarok és érzelmi bizonytalanság, depresszív , majd felspannolt időszakok, borzasztóan rövid váltásokkal. Majd jöttek a kölcsönkérések. Eleinte ellenálltam és nem adtam kölcsön, viszont egyre jobban beleszerettem és egyre inkább próbáltam – szigorúan anyagiaktól mentesen- érzelmileg támogatni. Majd egyre több volt az olyan ’megbízhatatlanság’, hogy nem jött meg az ígért telefon vagy sms, lemondta a találkozót az időpont előtt 1-2 órával, napokig nem jelentkezett. Itt már egyértelmű volt, hogy ez a szerelem határozottan egyoldalú (ezt mondta a józan eszem) , de az érzelmeim egészen mást mondtak és mindig találtam magyarázatot minden eseményre.… Tökéletesen belezúgtam és nem tudtam kikeveredni a dologból, annak ellenére, hogy már lényegesen több bánattal és sírással járt ez a viszony, mint örömmel. És ekkor jött a következő kölcsönkérés… Zsigerből ezt is vissza akartam utasítani, de született egy őrült gondolatom: tudtam, hogy ha adok kölcsön és nem kapom vissza, akkor ez számomra annyira egyértelmű bizonyíték lesz, hogy azonnal ’kigyógyulok’ a szerelemből. Az összeg az én világomat nem rengette meg, ezért kölcsönadtam, majd konstatáltam, hogy a férfi felszívódott. Így utólag is azt mondom, hogy az elveszített összeg megérte: érzelmileg sokkal könnyebben éltem meg ezt a befejezést, mintha folytatódott volna az az érzelmi libikóka, amit átéltem. A kérdésem: szerintetek eleve ez volt a cél vagy csak menet közben jött ez a zseniális gondolat? Mert ha eleve ez volt a cél, akkor tudomásul veszem, hogy olyan mint a lottó: a szelvény ára szinte tutira kidobott pénz. De ha menet közben jött az ötlet, hogy a pénz többet ér, mint a tőlem kapott érzelem, odafigyelés, érzelmi, mentális támogatás, akkor még utoljára kibőgöm magam és átgondolom: hol futott ez a dolog vakvágányra, mit csináltam rosszul, hogy ez lett a vége?



2021. szept. 13. 19:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20: Örülök, hogy válaszoltál, szeretem az értelmes párbeszédeket, és általában nem vagyok olyan hülye, mint amiről az indító kérdésem árulkodhatott.:) Az érzelmek: igen, rátapintottál a problémás pontra. Az a helyzet, hogy eddigi életemben mindig hűséges voltam, tavasszal kerestem szeretőt, mert impotens a férjem és ez a dolog már nem is fog változni. 1,5 évig próbáltam 'megoldani' a problémát itthon, utána akadtam bele abba az erkölcs-bajnokba... De nyilván- előéletemből is adódóan - nekem nem megy a szex csak úgy, érzelmek nélkül, tehát min. a 'barátság extrákkal' kell. Az pedig már nagyon könnyen billen át valami másba... A két szerető tutira nem menne, igyekszem az egy kapcsolatot 'kézben tartani'. Azzal tisztában vagyok, hogyb egy ilyen felállás nagyon sérülékeny és nem fog örökké tartani, de nem szeretnék havonta-kéthavonta

-ahogyan elmúlt az újdonság varázsa-új krapekot keresni.:) Ez se nekem való.:( Szép napot neked, köszi a beszélgetést!

2021. dec. 7. 10:24
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ez volt a cél, de ha már beleszerettél, kihasználta ezt az oldalad. Mellesleg, ha nem volt "jellemóriás" és voltak azok a gondjai, konkrétan mibe szerettél bele?
2021. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: Jogos a kérdés.😃 Gyakorlatilag ránézésre belezúgtam a fickóba, most már tudom. És eleinte korrektnek tűnt, addig klasszul virágba szöktek az érzelmeim, majd kezdtek kiderülni a dolgok.😏
2021. dec. 8. 02:04
 24/24 anonim ***** válasza:
:( mostmár tudod legalább... nagyon, nagyon vigyázni kell ugyanakkor, mi van, ha feltűnik megint, ha elfogyott a pénz és akár megzsarol? Vagy a következő zsarol meg? Óvatosan, pénzt nem szabad adni, vagy tudatni velük, hogy van.
2021. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!