Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam "rosszul"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam "rosszul" attól, hogy ha látom mások eljegyzését, házasságkötését?

Figyelt kérdés
Nem szó szerint kell érteni a rosszult a kérdésben, de azért rosszul esik, mert én is nagyon vágynék ezekre a dolgokra. Úgy gondolom ezeknek az embereknek, akik ezeket átélik, nekik sokkal jobb, mint nekem, aki csak egy barátnő. Egyszerűen irigylem azokat, akik ezeket a boldog időket megélik. 1 éve vagyok együtt a barátommal, de azt mondta majd ha együtt fogunk élni, akkor fog eljegyezni, de attól még nagyon szeret, hogy még nem jegyzett el. Én meg úgy érzem, nem szeret eléggé.
2021. szept. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Akkor ezek után minek is kellett föltenni?
2021. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
16%
Szerintem szimplàn fogyós vagy.
2021. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigykedsz rájuk. Amúgy ha még nem is laktok együtt, teljesen érthető, hogy még nem kért meg. Ez nem jelenti, hogy akkor nem szeretne eléggé. Nem kell ezt elsietni, 1 év még nem olyan sok idő. Nem attól van valaki szeretve és nem attól lesz jobb a kapcsolat, hogy van egy gyűrű az ujján. Ettől még persze vágyhatsz rá, nem azt mondom, csak ne legyél ennyire ráfeszülve a dologra. Élvezd azt az időszakor, ami most van, aztán majd eljön az is, mikor te leszel menyasszony.
2021. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Majd rájössz kislányom idővel, hogy a házasság nem mindig olyan jó buli. Aztán majd nem fogsz éjjel-nappal ezen ríni.
2021. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszoltad volna meg a saját kérdésedet, én egészen más magyarázatot írtam volna.
2021. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves kapcsolat még nem sok. Majd ha min. ennyi ideje éltetek is együtt.
2021. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert csak a rózsaszín ködöt látod, arra nem gondolsz, hogy pár hónap, év, és ez a kapcsi is "kuka" lesz.
2021. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!