Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan személy, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan személy, aki úgy gondolja, hogy CSAK házasságkötés után a nászéjszakán fogja elveszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
vagy megy tovább, hogy szex, házasság 4-szer ötször, 10 féltestvér, sehol egy normális család, mert ez nekünk mégiscsak így jobb?
2013. szept. 1. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van.
2013. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

miért provokálsz?

Ha találsz egy hülyét aki vár veled a szexel a házasságig akkor hajrá, de amíg nem próbáltad addih ne véleményezd.

2013. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért a kettő között van átmenet.(hogy csak nészéjszaka után, és az 5 házasság között).

Nem akarok érvelni a másik oldal mellett, de az sem jó, ha nem élvezi egy pár az együttléteket, abból is könnyen válás lehet (és hiába szeretitek egymást akármennyire, ez mindig benne van a lehetőségek között, vagy hogy 10 év házasság után mégis kalandozni akar az egyik fél).

2013. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakon nem rég volt pont egy ilyen kérdés egy nőtől.


De amúgy nem értelek. Anyukámnak apám előtt kb. 15-20 palija volt a többséggel szexelt is és még sem csalta meg apámat egyszer sem és csak egy gyermeke van: én.

2013. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Édesanyám volt 3 férfival apukám előtt, édesapám meg vagy ~10000000 nővel. 30 éve élnek házasságban, hűségesek egymáshoz, és még mindig fellángol néha a szerelmük. 2 gyerekük van, és sehol nincsen féltestvérünk.


Te egy penészedett agyú, korlátolt elmeroggyant lehetsz finoman szólva. Gondolkozz, és próbálj kevésbé elvakultan, ítélkezősen hozzáállni a témához!

2013. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ki kell élnie magát, a csak házasság utáni szex elrontja az életedet, kivéve persze ha frigid vagy.
2013. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én így szeretném, de sajnos már lecsúsztam róla.

Igaz nem leszek miatta depressziós.

2013. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2013. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Van, én is ilyen vagyok.
2013. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam ki, mert van, aki szerint a házasság előtti szex rontja el az életedet.
2013. szept. 10. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!