Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy többet akar esetleg? Mik azok a jelek?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal, aki nekem bejön, de nem tudom, hogy ez biztos kölcsönös e. Milyen jelekből tudhatom e egy beszélgetésből, hogy nem csak barátként tekintene rám? Vagy én milyen kérdésekkel deríthetném ezt ki esetleg? Mert volt régebben, hogy egy lánnyal elég sokat beszéltünk, de amikor elhívtam volna, akkor meg mondta, hogy hát most "nem áll készen egy új kapcsolatra" szval nem volt kölcsönös" A válaszokat előre is köszönöm.

2021. szept. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha nem tudhatod biztosra! Van aki képes pár hónap után (erős barátságként) tekinteni egy kapcsolatra. Míg a másik fél feltételek nélkül szereti.
2021. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Esetleg szokta a képeidet lájkolni, szokta a történetedet gyakran nézni?


Mert esetleg, ha a képeidre nem szokott tetszikkelni, de gyakran megnézi a történetedet, ergó az is azt jelenti, hogy valahol kedvel téged, mert akire az ember nem kíváncsi semmilyen formában sem, annak gondolom a történet megosztásait sem nézné meg egyáltalán.

2021. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad sokáig húzni a beszélgetéseket , mert lehet , hogy ő is csak olyan dolgokat beszèl meg veled amit a baràtnőivel kellene inkább.


Probàlj meg vele flörtölni, dobd fel a labdàt, nèzd meg , hogy lecsapja-e

2021. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova, a válasza sok mindent el fog árulni.
2021. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!