Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemelné, hogy ezt tegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelné, hogy ezt tegyem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja barátnőm munkahelyet váltott. Egyik nap betegen nem mentem dolgozni, de otthon egész nap takarítottam és főztem (ami ritkaság), és alig vártam este, hogy jöjjön haza. Tudta jól, és hitegetett hogy jön hazafelé. Azonban sem a legközelebbi, sem az azutáni járatra nem szállt fel. Hanem helyette iszogatott egy pasi munkatársával. Gondolhatjátok mindez hogy esett. (Egyébként azzal indokolta, hogy mindenkivel jól ki szeretne jönni.)

Ma támadt egy olyan gondolatom, hogy holnap elhívnék iszogatni valakit hasonlóképpen, ahogy ő iszogatott egy ellenkező neművel. Ő is ismeri az adott csajt és tudja, hogy szingli. Szeretném ha érezné ugyanazt a féltékenységet, sértődöttséget és bizonytalanságot amit "anno" okozott nekem. Szerintetek is megérdemli? Túl gyerekes lenne? Ti megtennétek?



2021. szept. 18. 23:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha velem ezt megtenné a párom, hogy tudja, hogy otthon vagyok betegen, és nem haza jön, ahogy ígérte, hanem iszogatni megy egy másik férfival, én azonnal lapátra tettem volna.

Te ezt benyelted, utólag gyerekes a megleckéztetés. Nem vagy elég fontos neki. Nem leszel fontosabb attól, hogy csúnya módon bele vonsz egy kívülálló személyt, és felhasználod őt a bosszúra.

2021. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes is, másrészt pedig csak rosszul sülhet el:

Ha akar valamit a hapsitól, akkor ezután lelkiismeret furdalás nélkül fogja csinálni.

Ha pedig nem akar, akkor csak jól meg fog bántódni és a fejedhez vágja a dolgot bármelyik vitában...

2021. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Törekedj a békességre, nem kell a feszültség.
2021. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan a FELNŐTT párkapcsolatok témában?
2021. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez valóban sokkal jobb megoldás, mint nyíltan megbeszélni vele a sérelmedet...
2021. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Tégy amit jónak látsz, de ha nem bízol benne, és gyerekes szivatáson töröd a fejed, szerintem már kár a gőzért.


Ha annyira beteg vagyok, nincs erőm nemhogy takarítani, de főzni sem. Akkor most BETEG voltál, akihez loholni kell haza, vagy csak pihiztél és munka helyett otthon tettél - vettél, amiről őt is tájékoztattad?


A bajod tehát az, hogy egyáltalán beült inni egy valamit egy kollégával és emiatt akkor is duzzognál, ha aznap te is dolgoztál volna, vagy az, hogy nem loholt haza mikor te otthon vártad, teljesen mindegy, milyen okból?


Nem tagadta le és nem próbált behazudni valamit, ebből nekem az jött le, hogy nem rosszhiszeműen csinálta (és valószínűleg tudta, hogy nem haldokolsz otthon, nincs vészhelyzet, ha elbíbelődsz a házimunkával, amiből amúgy nemigen veszed ki a részed elmondásod alapjan).

2021. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Dugd is meg. De komolyan.
2021. szept. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt párkapcsolat rovatunkat hallották.

Srsly?!

2021. szept. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Elsőre én biztos elhajtanám a francba ezt a nőt. Aztán másodikra szépen átgondolva inkább mondanám neki, hogy szerinte ez normális viselkedés-e. Ha azt mondja igen akkor szintén kihajítanám, akkor legyen a munkatársával.
2021. szept. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A bosszú és kicsinyes elégtételek helyett mi lenne, ha megbeszélnétek ezeket a dolgokat, és építenétek a párkapcsolatotokat, nem rombolnátok?

Szereted őt? Fontos neked? Akkor légy felnőtt és oldd meg a problémákat őszinte, nyílt kommunikációval, és közös megoldáskereséssel. Ezt csinálják a felelősségteljes, erkölcsös emberek.

2021. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!