Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő elvárja a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elvárja a saját lakást az oké, de ha egy férfi várja el az már férfiatlan, miért létezik ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
Nem az elvárásokkal van a probléma, hanem a kettős mércével. Elhiszem, hogy sokáig az volt a megszokott, hogy a férfinak volt saját ingatlanja, de a mai világban más a helyzet. Úgy veszem észre tök oké az, hogy egy nő várja el a külön élést ráadásul úgy, hogy a nőnek nincs saját ingatlanja, de ha férfi várja el az már szánalom kategória.
2021. szept. 19. 09:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
7%
csak akkor lehetnek elvarasaid ha van halszagu lyukad
2021. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
36%

Az önző elvárás egy piszok jó szűrő! Az viszont tény, hogy a mai emberek többsége úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy oké van farkam/puncim, aztán majd lesz valami. Ennek tragikus folyományait láthatjuk társadalmi szinten.


Az a nő aki meg elvár olyan dolgokat amiket ő még messziről sem tud teljesíteni, azt meg el kell kerülni. Viszont ha egy komoly, céltudatos nőt szeretnél, akkor ciki azt mondani neki, hogy egy 28nm2-es albérletben tengődesz pizza futárként.

2021. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
8%
Mert feminista világban élünk, ahol a férfiakat számos területen diszkriminálják.
2021. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
5%
Majd ha a nő is fel tud mutatni annyit mint egy férfi akkor lehetnek igényei és kérdései. De addig amíg pucér válsággal jön és olyan igényekkel amiket ő nem tudná az életben megvalósítani, addig helye nincs igényeket kérnie. Ha közösen építik fel akkor az már más!
2021. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Írhattam volna elvárások helyett vágyakat is, mert hiába vár el valaki valami, a szerelem gyakran felülírja ezeket és kiderül, hogy csak képzeletbeli vágyak voltak az elvárások. Szerintem nem baj, ha valakinek vannak elvárásai/vágyai, mert lehet valaki nincs jó helyzetben jelenleg, költözne valahonnan, de nem tud és kialakulnak vágyak. Ezzel nincs gond, a gond azzal van, ha egy nőnél elfogadják, férfinél szánalmasnak nevezik.
2021. szept. 19. 10:04
 6/43 anonim ***** válasza:
62%
Azért nézzük azt is, hogy hiába van feminizmus, akkor is hatalmas különbségek vannak fizetések terén. Pl közalkalmazottként a nők nincsenek megfizetve. Hiába végzett el egy egyetemet. Még a férfiak egyetemi diplomával mérnökként 6x-osát keresik. Építőiparban is sokkal többet keresnek. Egy nőnek a fizikai ereje nem akkora, hogy kimenjen egy építkezésre wc-ket beszerelni. Hiába van papíron női egyenjogúság. Attól ez még közel sincs így.
2021. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
67%
A másik az, hogy a nő fog majd szülni. Ő lesz kiszolgáltatott helyzetben. Tehát a férfinak kötelessége ilyen esetben eltartani a nőt és a gyerekét. Így működött ez mindig. Hacsak a nő nem dúsgazdag családba született.
2021. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%

A nők többsége nem a saját lakást várja el, hanem a szülőktől való külön élést. Lehet venni közösen is lakást, a legtöbb pár amúgy így csinálja.

A férfi is elvárhatja, hogy a nőnek lakása legyen, csak a férfiak mániája, hogy fiatalabb nővel akarnak ismerkedni. Egy 25 évesnek, aki most jött az egyetemről és tanár, gyermekvédelmis, közalkalmazott stb valószínűleg nincs saját lakása,max ha örökölt vagy külföldön dolgozott egy ideig és egy vidéki garzonról beszélünk.

Amúgy a férfiak a fiatalság és a külső oltárán beáldozzák az anyagi javakat. A nők meg sokszor az egziszencia oltárán áldozzák be a külső iránti elvárásaikat. De ez sincs mindig így. Nőként nekem már volt lakásom 24 évesen és nem vártam el ugyanezt visszafelé. Mégsem volt könnyebb dolgom, mert nem vagyok különösebben szép, csak átlagos. True story.

2021. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
92%
Honnan veszed, hogy elvárja egy nő és hogy egy férfi meg nem? Akartak már hozzám beköltözni férfi pár hét ismerkedés után. A lakást a legtöbben közösen veszik meg.
2021. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%

Én nem várom el, hogy legyen saját lakása, mivel nekem sincs.


27/f

2021. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!