Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövőhéten átjön a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten átjön a barátom, hogy, és mit csináljak? 😅

Figyelt kérdés

Szoooval

Van egy 'alakulo' kapcsolatom, vagy mi. Igazából 1 2 csók volt köztünk, és kézenfogva járunk, eléggé az elején van a dolog. Jovoheten szombaton leviszem szüleimhez, be szeretném mutatni, alapból is fontos nekem anyuék véleménye, és így ők is jobban bíznak bennem. Nem, nem ez alapján akarok dönteni, stb, csak áthivom, iszogatunk, aztán vagy hazamegy, vagy nem, ez attól függ mennyire kedvelik. Az a helyzet, hogy kétlem, hogy ha ittaludna lenne valami, viszont esély van rá. Nekem egyébként kifogásom nincs ez ellen, régóta ismerem, neki sincs túl sok félelme ezzel kapcsolatban. A kérdés az, hogy mikor, hogyan, mit... Őszintén szólva eddigi együttléteim hát... A lényeg az, hogy nem akartam😅

Szóval kb ez lenne az első 'normális' ilyen alkalmam. Egyszerűen készítsetek fel, légyszi(mármint hülye nem vagyok, inkább lelkileg nehéz ez, és nemtudom hogy legyek én az 'okosabb'), sajnos paranoiás vagyok

A srác amúgy szűz, én egy ideje nem, szóval nekem kéne kezdeményezni, és jaaa

Help<333


2021. szept. 19. 10:31
 1/10 anonim válasza:
82%
Hány évesek vagytok?
2021. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szóval a szüleidnél lenne az első alkalom? Nem hiszem, hogy jó ötlet.
2021. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól hogy szűz még kezdeményezhet ő. 🧐
2021. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Szexelni a vilag legegyszerűbb dolga. Ha nem az lenne már kihaltunk volna.

Az hogy izgulsz és remegsz a gondolattól is nem baj. Írhatunk neked itt bármi okosat. Inkább merülj el ebben az érzésben és élvezd, mert ez nem negatív. Az izgalmas dolgok általában érdekesek és élvezetesek.

2021. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért írtam a 2-est, mert én az első pasim anyukájáéknál vesztettem el a szüzességem és nem volt poén. Oké, itt egy férfi szüzességének az elvesztéséről van szó, de higgyétek el, nem a legideálisabb. Vagy most ez tök lényegtelen, hogy hol történik a dolog? Idézek a Kérdezőtől: "A kérdés az, hogy mikor, hogyan, mit..."
2021. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors válaszokat!

Megvan a külön szobám ott, gyakran tartózkodom ott, nemrég mentem el otthonról.

Szóval azzal igazából probléma nem lenne, amúgy is mindig tiszteletben tartották, hogy ha zárva az ajtó, akkor zárva.

2021. szept. 19. 13:49
 7/10 A kérdező kommentje:

3-as,igen,de nem fog, valószínűleg.

4-es, köszönöm szépen.

Kicsit nehéz nekem ez az egész, viszont arról szó sincs, hogy nem akarom. Igazából mondhatjuk azt, hogy nem vagyok kész erre, de ha így folytatom, sose tűnik el a fejemből a trauma, meg a szar emlékek ezzel kapcsolatban. Szóval ja. Majd lesz valahogy, egyszerűen eléggé izgulok🤷🏻‍♀️

2021. szept. 19. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
7 Molesztáltak?
2021. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem vinnék haza egy srácot, akivel kb egyhete ismerjük egymást és néha csókolózunk... :D Hogyne.


A barátomat kb három hónap után mutattam be, előbb minek?

2021. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as, igen. De 'rajta vagyok az ügyön. Jól viselem, azaz jobban, mint régen. Nagyjából túlleptem rajta.

Hónapok óta ismerem, pontosan nem tudom, de 2 honapja min.

Es most van 2 hete hogy'kijelentettuk', mikor viszem majd haza, 3 hete lesz

2021. szept. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!