Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit, vagy csak az alkohol hatása volt?

Figyelt kérdés

Barátilag összejöttünk páran iszogatni, beszélgetni.

A társaság egyik tagja (23L) viszont az elmúlt időszakban többször pofára volt ejtve, többször szembesült rövid időn belül azzal, hogy nem kell senkinek se, vagy aki neki bejön, az csak meg akarta volna dugni és ennyi, nem jelentene ő többet másnak.

Bánatában kicsit többet ivott, rájött a sírás is párszor, aztán séta közben gondoltam segítek neki, karoljon belém. Meg meg állva többször mellkasomnak, vállamnak döntötte a fejét, simogatta a kezemet, meg volt hogy ujjainkat összekulcsolva fogtuk egymás kezét. (Nekem ez külön intimebb dolog, nem tudom manapság a többiek hogy vannak ezzel...)

Semmi több nem volt, nyilván nem akarok ilyen állapotban fokozni bármit is vele, visszaélve a helyzettel, ettől függetlenül a kis apró gesztusai összezavartak.

Búcsúkor ahogy elment, kicsit távolabb voltam tőle, nem tudott könnyen megközelíteni, de hosszan kinyúlva még hozzám ért, külön megsimogatta a karomat.


Vajon csak alkohol miatt volt ez, szeretethiány a sok csalódás után?

Én is szeretethiányos vagyok, szóval lehet én magam látok többet a dologba, ezért kérdezlek titeket.

+ közös baráti társaság, szóval lehet "házi nyúlra nem lövünk" eset, és már csak emiatt se kéne többet látnom a dologba.


2021. szept. 19. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vígasz keresés miatt volt ez.

De attol még bármi is kialakulhat ebbol.


Ismim pont ezert fut az ilyen kidobott megtört nőkre. Nagyon szivesem vigasztalja a nőket:D

2021. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés az inger és impulzus szegèny èlet vègtermèke.


Mikor egy (felnőtt?) Férfi tiniként àlmodozik, gyakorlatilag a semmiről


Oviba nekem èn is fogtam màs kezét amikor àtmentünk az úttesten, mèg sem keltette fel az érdeklődésem.


Kelj már fel, vedd màr èszre magad ember...

2021. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Oviban ti nem csak egymás kezét fogtátok, hanem össze is kulcsoltátok az ujjaitokat és simogattátok egymást? :D

Ejha

2021. szept. 19. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Pedig nem ellened vagyok.

Ha ugyanez meglesz józanon tiszta fejjel , èn mondom azt hogy ejha

2021. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha nincs ló, jó a szamár is.


Nekem erről ez jutott eszembe.

2021. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Rendben, akkor csak egyszerű vigasz dolognak veszem. Ha ital nélkül megismétli, akkor tulajdonítok kicsit nagyobb jelentőséget a dolognak. Bár még akkor sem lennék szívesen "nincs ló, jó a szamár is" helyzetben :D
2021. szept. 19. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha nem ittas kérd meg, hogy beszéljen az érzéseiről veled kapcsolatban. Mit gondol rolad, mert a múltkor kissé összezavart.

Reméljük érdemben válaszol :)

2021. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hívod el egy kávéra? Vesztenivalód nincs. Ha kettesben is akar veled találkozni, akkor már egy erős jelet kaptál.

Kezdeményezz, különben 100%, hogy nem lesz semmi a dologból.

2021. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én alkohol hatása alatt lefeküdnék szinte bárkivel. Oldja a gátlásokat.

Írj rá, randizzatok ha ott is megy a dolog akkor hajrá..

2021. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy így beszélsz róla, de közben meg akarnád is őt. Nincs abba semmi, hogy eddig nem jöttek neki össze a dolgok. Hívd el valahova, ha tetszik, de ha így gondolkodsz róla, hogy jajj nem kell ő senkinek úgyse... Akkor hagyjad inkább csóri lányt.
2021. szept. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!