Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik pasi jönne be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik pasi jönne be jobban a kettő közül?

Figyelt kérdés

Ha csak a külsőt nézzük:

1:Izmos, markáns, borostás, férfias arcú pasi.

2:Átlagos alkatú, kicsit kisfiúsabb arcú de helyes pasi.



2021. szept. 19. 21:22
A kérdező szavazást indított:
1
2
30 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Rám a helyes és férfias arcot is mondták már, ilyenkor mi van?:)
2021. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van, hogy te vagy a tökély 1-es. :-)))
2021. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mindkettő, de nem lehetne, hogy vegyes kategóriák is legyenek ill. ne kelljen dönteni? :)


Tehát pl. férfias arc, átlagos testalkat - lágyabb, "lányosabb" arc, de izmos testalkat.


Nekem egyébként inkább a finomabb arcszerkezetű férfiak tetszenek, ami elég meglepő, mert előtte esküdtem volna, hogy a nagyon férfias férfiak jönnek be. Viszont az izmos (nem a kigyúrt!!!!!!!!) férfi testalkat jön be. (Vékony és izmos.)


De tök mindegy, hogy mi jön be, mert én is be kell, hogy jöjjek. :)))

2021. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Markáns arcú, izmos, de nem borostás hanem igenyes és szortelen :D +jólöltözött.
2021. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!