Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők/Lányok Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok Mit szólnátok ha ilyen kocsival jönne elétek a randira a pasi? Melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok róla illetve melyikbe ülnétek be szívesebben?


1.


[link]


[link]


2.


[link]


[link]


2017. ápr. 15. 19:24
1 2
 1/14 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Őszintén? Azt gondolnám, h egy kúlsőségeknek élő kis p.cs. Hála a jó égnek az én " pasim" az első randira biciklivel érkezett 😃, azóta már a férjem. Elnézést az első mondatért, de szerintem a nő rád lesz kiváncsi, nem az autódra. Ha ez fordítva van, az nem túl szerencsés.
2017. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ülök be senki mellé, és nem árulom el, hol lakom.


De a második nagyon édes, itt hagyhatja valaki a ház előtt, és megtanulok vezetni.


A csajnak akarod adni az autódat?

2017. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Egy újabb KAMU SZ..R kérdés, ami arra próbálna rávilágítani, hogy a nők mennyire felszínes anyagias r..bncok.


Jobb ha leszállsz a fellegekből öcskös. Sz...rok az autódra. A külsőd és a belsőd jobban érdekel.

2017. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy feszélyezve érezném magam ha kocsival jönne értem, főleg ha még nem ismerem túl jól. Szóval semmilyen kocsiba se ülnék be szívesen:D De ha csak esztétikailag nézzük, akkor a második szerintem ocsmány, szóval az első inkább. Így a másodiknál társulna az első gondolat mellé az is, hogy nem egyezik az ízlésünk...:D
2017. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Aggódnék hogy egy értéktelen, ostoba felszínes p*cs.

És a második szerintem is ronda.


Mostani párom rosszabb anyagi körülmények közt van mint én, s még jogsija sincs, nekem meg van (bár kocsim még nincs hozzá), de mindez egyáltalán nem érdekel.

32n

2017. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nőként írom: ki az aki ezt ZAVARNA? Nem azt mondom, hogy ez az első, ami fontos. De van olyan itt, aki azt mondaná, amikor találkoznak, hogy "Te pénzes vagy, biztos beképzelt, hagyjuk az egészet!" Szerintem ilyen nincsen. Az megint más kérdés, hogy mit szólnék, ha ilyen kocsival jönne és bunkó lenne. Akkor persze, hogy azt mondanám, hogy ennyi.

De hogy mit szólnék ha ilyennel jönne? Őszinte leszek, egyáltalán nem zavarna :)

2017. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Letojnám és hazamennék...

Mert egy felszínes idióta nem kell nekem..

2017. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyikbe se. De nem is lenne randi, hisz ilyen autót csak az vesz aki valamit kompenzálni akarna! Nem vagyok kíváncsi kisebbségi komplexusban szenvedő pasikra!
2017. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aki ilyen kocsikat vesz az nem gyakorizik.

Mért nem lehet így feltenni a kérdést:

1 kép. Szakadt tuning BMW

2 kép. Bármilyen más átlagos autó

Mert kb ez jellemezné a magyar helyzetet.

2017. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első randin nem jönne elém, hanem a helyszínen találkoznánk.

Miért kéne örülnöm bármelyiknek is? Nem az autó alapján válogatok, van sajátom amivel meg vagyok elégedve.

2017. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!