Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajszik, ti ezt nem vettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, ti ezt nem vettétek észre?

Figyelt kérdés

Minél magasabb, minél nagyobb egy pasi, annál nárcisztikusabb személyiség? 9 pasiból mindössze 2 volt aki velem egy magas és teljesen más volt a velük való viszonyom mint a magasabbakkal.

Ez mitől lehet?


2021. szept. 22. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Ez a logika számomra kétséges.


A világ legmagasabb embere: Sultan Kösen 251 cm.


Link: [link]


Akkor ő extrém márcisztikus?

2021. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én a magánéleti tapasztalataimra támaszkodtam nem egy búvárlapra..
2021. szept. 22. 17:55
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút nem tapasztaltam ilyet. Sőt.

Aki számomra férfias magasságú volt, (180+) azok szinte mind jobban rendben voltak magukkal, mint az alacsonyak. Az alacsonyak sokszor voltak erőszakosak, agresszívan reagáltak, hisztiztek.

2021. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Érdekes, én pont az ellenezőjét tapasztalom és a barátaim köreiben. Szerintem azért olyanok veled a nem magas férfiak mert elnyomóan, kivetettként kezeled őket.
2021. szept. 22. 18:16
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Van egy olyan érzésem, hogy ezt a kérdést egy alacsony csávó írta ki.
2021. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
A saját tapasztalataimból kiindulva ez egy borzasztó nagy ostobaság. Sőt, ha magasság alapján kéne ítélkezni, akkor az alacsonyabb férfi ismerőseim valamivel komplexusosabbak és lobbanékonyabbak.
2021. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Amit én tapasztaltam, hogy az alacsony férfiak sokszor hisztisebbek, önértékelési zavaraik vannak és önzőek, míg a magas pasik kedvesebbek és udvariasabbak.


Ennek ellenére nekem a nálam jóval magasabb férfiak annyira nem jönnek be, inkább legyen csak egy kicsivel magasabb nálam.

2021. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jesszus!!! Te nem normális!
2021. szept. 22. 18:31
 9/21 A kérdező kommentje:
Az összes magas pasi akivel eddig találkoztam vagy megcsalta a párját, vagy szépen lassan felemésztette. 36 éves nő vagyok és számomra hihetetlen az, hogy kiírok egy kérdést ami nem a magas férfiak előtt hódol és megkapom, hogy biztos egy nem magas csávó vagyok. Minden nő nézzen inkább magába, hogy milyen bántások érték és milyen bántásokkal illetett olyan nem magas férfiakat akik egyébként meg sem érdemelték.
2021. szept. 22. 18:40
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is inkább frusztrált alacsony férfinak tűnsz, kérdező.

A stílusod abszolút egyezik a női köntösbe bújó, ide irkáló hisztigépekével.

A felvetésed pedig vegytiszta hülyeség.

2021. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!