Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el, hogy az összes szerencsétlen orángután(🙊) arra a csajszira csorgartja a nyálát akit én csiptem fel a munkahelyen? Olyanok mint a piacilegyek, leütném az összeset.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 18:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*piaci legyek
2021. ápr. 20. 18:18
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy nem fogod, mert egy gyökér vagy.
2021. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled van akkor nem mindegy?
2021. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor gondolj arra h ők csak csorgatják a nyálukat a nődre,(persze csak ha nem enged a vágynak a csajod, és nem flörtölget a faszikkal) de te vele is alszol éjjel.

L

2021. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A nők általában le se szrják ezeket ha van valakijük;) szóval chill

Gondolj rá úgy hogy mennyire jó csaj, mindenki őt akarja, de ő a tiéd.

N

2021. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ötös.

De ezek olyanok mint a kib@szott hiénák.

Rámennek mindenre, és a mi kapcsolatunk titkos.

Igazi rohadt barom állatok.

2021. ápr. 20. 18:39
 7/13 anonim ***** válasza:

#6: ha titkos a kapcsolat (munkahelyi titkos szex?) akkor a csajszira kell bíznod hogy elküldje őket. Amúgx meg lehet élvezi ha flörtölgethet. Ha nem komoly a kapcsolatotok, akkor velük is szexelhet ha akar, ezt el kell fogadnod

#5

2021. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem olyan.

Néhány piócát már leépített.

Az a fura, hogy nekem sikerült, mert mondta, hogy egyáltalán nem vagyok a zsánere, de valamiért vonzom.

2021. ápr. 20. 18:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Én direkt jókat szórakoztam azon hogy a csajomat megpróbálta mindenki felszedni, mókás helyzetek voltak belőle, amikor beléptem a jelenetbe. Imádtam begyűjteni a többi pasitól a "óóó te rohadék!" nézéseket. :D :D
2021. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hetes.

Nem tudnám megmondani, hogy milyen kapcsolat van kettőnk között.

Ez nem klasszikusan szerető viszony.

Azt mondta vannak érzesei felém és nekem is felé.

Nem tudom hova rakni, de nem csak a szexről szól.

2021. ápr. 20. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!