Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annak idején mást választot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annak idején mást választottak helyetted, tepernétek az illető után amikor szingli lett?

Figyelt kérdés

Nálunk most ez a helyzet. Annak idején volt egy nagy félreértésünk egy pasival, az ő félénkségét érdektelenségnek gondoltam, így egy idő után másnak adtam esélyt.

Ennek a kapcsolatnak vége lett, és rá pár hónapja ismét feltűnt az említett férfi. Sokszor beszélgetünk, ismerkedünk egymással, már randiztunk egyszer. Azt mondja, sajnálja, hogy anno nem volt elég "tökös" és most nagyon szeretné, ha esélyt adnánk kettőnknek.

Kicsit határozottabb, mint régebben de ott van benne a félénkség is. Egy normális pasinak tartom én is meg az ismerőseim is, kedves, udvarias, egyáltalán nem egy nőcsábász típus.

Voltatok már ilyen szituációban, akár az én, akár a férfi helyzetében?


2021. szept. 23. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ebben az esetben simán. Hajrá!
2021. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Igen, voltam ilyen helyzetben, nálunk sajnos voltak hibái” ami miatt váltottam, újra összejöttünk, és nem változott semmit.... szóval nem sokáig tartott, viszont nálatok lehet esélyes hogy jó”/jobb” legyen a kapcsolat :) .
2021. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Senki után nem teperek, soha nem is tettem. Vagy kölcsönös az érdeklődés vagy kérem a következőt
2021. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tini korban még igen.
2021. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt teperned, csak kicsit nyitni és időt adni neki. Persze, adnék ennek esélyt.
2021. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kéne az, aki nem engem választott. És az sem kéne, aki helyett anno mást választottam.
2021. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves és normális pasi, oké, ha akkor nem őt választottad, akkor nem igazán szerettél bele, és most sem úgy beszélsz róla mintha nagyon szerelmes lennél, de ha szedeted akkor vágj bele nyugodtan.
2021. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert buntetnem magamat, hogy jol megleckeztessem?? Persze, hogy adnek eselyt, igy plane.
2021. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá! Mit veszíthetsz. Legalább lezárul egy "mi lenne, ha" korszakod.
2021. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek, akkor már használt lenne.
2021. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!