Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tegyük fel, szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tegyük fel, szingli vagy, és az alábbi férfiak bármelyikét választhatod párodul! Melyiket választanád? Miért? Mondhattok többet is, ha több is jól hangzik, meg azt is, hogy egyik se kéne! Elméleti kérdés, nem komoly! Csak érdekel, mi a kapóbb.

Figyelt kérdés

A) férfi: Ő 5-10 évvel idősebb nálad. Egzisztenciája van. Tehetősnek mondható, aki jól keres, szép házban él, nyaralója is van, külföldre is utazgat, van drágább hobbija, drága autója, ilyesmi. De nem az a flexelő, újgazdag típus, nincs elszállva magától, csak mert van pénze. Normális, viszonylag komoly ember. Tisztelet övezi a munkájában. Mindig lassan beszél és keveset, de annak súlya és tartalma van. Mellette vérbeli, klasszikus nővé kell válni, akinek kinyitják még a kocsiajtót is, lesegítik a kabátot, stb. Ha együtt vagytok, nem fogja tőled sajnálni a kényelmet és fényűzést. Intelligens, kedves, ápolt és hűséges nőre van szüksége. Intelligens, férfias megjelenésű. Szándékában áll elvenni feleségül jövendőbelijét.

B) férfi: Vele pont egyidősek vagytok. Ez a férfi maga a csiszolatlan gyémánt. Ugyanis jó képességei vannak, normális, kedves, pozitív ember. Még nem érte el a vágyott életszínvonalat, amit el akar érni, de útján van. Dolgozik a jobb, kényelmes életért. Be is fektet, hogy termeljen passzív jövedelmet. Tinédzser éveiben mindent leszart, de azokat az időket már réges-rég hátra hagyta. A csiszolatlan gyémánt arra is utal, hogy benne van a potenciál, útján is van, majd eléri az áhított életet. Intelligens, kellemes megjelenésű. Szeretne családot alapítani.

C) férfi: 2 évvel idősebb nálad. Leszögezem, nem buta, de attól még nem erénye az intelligencia úgy, mint az első 2 férfinak. Ő nem akar családot, nem akar házasságot. Szeretne online megélni, és beutazni a világot. Ez feltehetőleg 1-2 éven belül kezdetét is veszi neki. Olyan barátnőt szeretne, aki partner az utazgatásban, tehát nem röghöz kötött, és aki nem nyaggatja házassággal, gyerekvállalással. Nem vevő arra, hogy vasárnaponta anyós és anyuci vasárnapi tyúkhúslevesére járjatok, se az össznépi karácsonyozásra. Nem feltétlen tervez hosszútávra, mikor összejön valakivel, ám de ha nagy a szerelem és jó az összhang, akkor persze lehet belőle életre szóló együttjárás is (hisz elvenni nem fog).

D) férfi: 4 évvel idősebb nálad, és ő egy egészen csendes életre vágyik. Szeretne falun egy házat, saját veteményessel, haszonállatokkal. Szeretne passzív házat, megújuló energiaforrással. Saját komposztálót, meg mindent. Olyan nőre vágyik, akivel mindez megvalósítható, aki partner benne. Valószínűleg szeretne megházasodni, akár gyerekeket is, de úgy van vele, hogy majd ahogy az élet hozza. A jelenben él, nem kalandozik se a múltban, se a jövőben. Számára alap, hogy a konyhában is otthon van, csak otthon készült kaját eszik (jár boltba bevásárolni élelmiszert, de nem rendel, nem vesz készételt).


2021. jún. 21. 14:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
B)
2021. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
C, bár nem értem hogy érted, hogy nem erénye az intelligencia. Mert fontos hogy az utazás közben ne kínos csendben üljünk, hanem mély es tartalmas dolgokról beszélgessünk. De egyébként én is erre az életre vágyok úgyhogy én őt választanám, ha a beszélgetés része is klappol.
2021. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
ezek alapjan nekem is a b, mert mindegyik masikban volt egy-ket kizaro tenyezo. de ezt igy nem lehet megmondani, a b szemelyisegerol nem sokat tudtunk meg, de kizaro dolgokat nem talaltam benne.
2021. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
A vagy B. A C nem szimpatikus, a D pedig egy olyan életmód amit én nem tudnék élni, városi lány vagyok.
2021. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan a tököm tele ezekkel az elképzelt incel kérdésekkel, másik meg az impotens pasi aki feszt ilyeneket kérdez.
2021. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

A: Kiesik. Nem vonzanak az idősebb pasik, és sanszos, hogy a háztartást is véebeli nőni munkának tekinti.


B: Tökéletes. Szeretem az intelligens, törekvő embereket. Közösen szeretném a céljainkat elérni.


C: Több okból is kiesik. Nem túl okos és nem akar családot. Az utazás és online munka pozitívum. Nekem is olyan munkám van, hogy csak laptop kell és internet, de összességében nem ő lenne álmaim férfija.


D: Rettentő távol áll tőlem a falusi élet és gazdálkodás. Teljesen esélytelen nálam.

2021. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%

A, Nekem ő alapvetően szimpatikus lenne, viszont nem választanám, mert én nem vagyok az a vérbeli, klasszikus nő, ezt nem tudnám adni. Szeretem, ha kinyitják előttem az ajtót, lesegítik a kabátot, stb., de én szeretem felkapni a cementeszsákot is, meg felkapni a legócskább ruhát és kifesteni a házat.


B, Ő lenne a legszimpatikusabb, szeretem a csiszolatlan gyémántokat, törekvő embereket. Az, hogy tinédzserként hülye volt, nem számít. És kifejezetten kellemes párkapcsolati kiindulásnak tekintem, ahol együtt építhetünk fel dolgokat. Viszont gyereket nem akarok, szóval ha családalapítás ezt jelenti, akkor sajnos róla is le kellene mondanom. Ha nem akarna gyereket, akkor őt választanám.


c, Ő teljesen ki van zárva. Házasságot akarok, meg nem beleélni a vakvilágba, és nekem fontos a hosszútávra tervezés. Meg az életmódja sem tetszik.


D, Szimpatikus az életvitele, a tervei, viszont számomra abszolút kilőve, mert nem akarok falura költözni. Kisvárosi lány vagyok, valószínűleg egész életemben az is maradok. Veteményest támogatom, haszonállatok már túl sok.


Szóval ezek alapján sajnos mind a négynél lenne egy elég sarkallatos pont, ami miatt nem jöhetne össze.

2021. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%

B a tökély.

Utána a D.

Nem szeretem a nagy korkülönbséget. Támogatom a szerényebb életformát (nem akarok külföldre utazgatni, 5*-os szállodákban lebzselni, vagy luxus autóval furikázni, főleg, hogy az számomra csak eszköz ahol eljutok A-ból B-be, luxus villába lakni, a praktikumra vagyok berendezkedve, tehát semmiből nem kell több vagy jobb, mint ami az igényeim kiszolgálja pl. nem kell 200 ezres teló, mert a funkcióinak felét sem használom ki, ellenben ha egy 80 ezres bőven tudja azt ami nekem kell, akkor a 80 ezres az ideális és általam preferált választás).

2021. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
B) esetleg D)
2021. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
B. Esetleg A. C és D kizárt
2021. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!