Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gond lenne nálatok nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond lenne nálatok nők?

Figyelt kérdés

Ha a pasi akivel szexkapcsolatotok van, azt mondaná, hogy csak éjjel 3-4 körul tudna jönni, mert akkor szabadul a baratnőjétől, korábban nem mer, nehogy masik eszrevegyen valamit.

Nektek ez gond volna, hogy nem képes időt szakítani, ha elegge motivált es nem ülteti le a barátnőjét, vagy ok lenne ígyis?


2021. szept. 24. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem lennék foglalt pasival szexkapcsolatban, mert többre becsülöm magam egy ócska lábtörlőnél, szóval nem lennének ilyen problémáim.
2021. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


És még x topik ugyanerről. Tényleg nem vagy komplett.

2021. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Sosem kezdenék foglalt pasival, de a kérdés kedvéért most megpróbálom a szituba képzelni magam.


Hajnali 3-4-kor fogadná őt a fene. Nem alszom sokat, de az az idő nekem szent és sérthetetlen :D


Plusz úgy néznék ki minden nap, mint a mosott sz*r. Különben sem lenne kedvem hajnalok hajnalán hancúrozni.


Én szakítanék (vagy minek hívják szexkapcsolatnál) vele, mert ez így nem lenne állapot.

2021. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Szexkapcsolatra is olyan pasít keresnék aki szabad.Miért látod meg magad?Miért gondolod hogy megkel elégedj morzsákkal?
2021. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Akkor alszom, és annyit nem ér a dolog, hogy másnap ne tudjak dolgozni.
2021. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Beteg vagy
2021. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szereted ha aláznak, kérdező? Már írtál ki ilyen trollcsalogató kérdést. Baj van fent, az fix. :)
2021. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
En arra gondolok, hogy mibe menne bele egy nő, nem vagyok szerető
2021. szept. 24. 11:59
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Akkor én is elmondom lassan hogy megértsd. Nem megy a pasid éjjel 2-3 közt dugni senkivel miután éjfélig veled beszélgetett. Bármilyen hihetetlen is, aki szeretőt is tart nem mindegy kivel teszi. Egy foglalt pasi aki 2-3 közt ér rá hajnalban az SENKINEK NEM OPCIÓ. Tudom hogy annyira idióta vagy hogy úgy sem érted de azért én is elmondtam te elmebeteg agyi szakadék.
2021. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

nem kezdenek ilyen sunyi gyokerrel. hogy kepzeli, majd hajnali 3kor felkelek, hogy o lokjon kettot rajtam, aztan sunnyog vissza nojehez?

hogyne.

erre a celra prostitualtat kell keresni.

2021. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!